Не тільки Rita Ora та Скриптоніт. Музичні відкриття з Центральної Азії та Балкан

Опубликовано вчера Автор: Open.ua Олена Дмуховська

Коли починаєш розмову про країни-постачальники нової музики, в голову приходить класична трійка у вигляді США, Великобританії Німеччини. Згодом згадуєш про існування Франції, Швеції, Фінляндії, Австралії, але ... як правило, про локальну музичну сцену більшості країн ми навіть не здогадуємось.

Чи означає це, що десь в Узбекистані чи Боснії просто немає своєї музичної індустрії і всі меломани задовольняються імпортом? Звичайно, що це не так. Якщо ви знаєте, що Ріта Ора родом з Албанії, а Скриптоніта насправді звуть Аділь Жалелов — це вже початок.

Давайте рухатись далі. Сьогодні ми познайомимо вас з декількома новими іменами із країн Центральної Азії та Західних Балкан. Boiler room, премії BBC і таємні telegram-канали — все тут!

«Слем та спів хором»: чого очікувати від спліт-концерту гуртів «Станция Мир» та Kosmopolis «Time To Rock 2000/2020»

Опубликовано 21 января 2020 г. Автор: Олексій Подчашинський

Гурти «Станция Мир» та Kosmopolis відповідають на питання один одного та редакції Open.ua.

6 лютого в столичному клубі Atlas відбудеться зустріч двох епох: легенди київської альтернативної сцени «Станция Мир» відіграють на великому спліт-концерті «Time To Rock 2000/2020» разом із молодим рок-гуртом Kosmopolis.

Напередодні подвійного «лайву» учасниками команд розповіли Open.ua про спліт-концерти мрії, підготовку до виступів та улюблені пісні дружніх гуртів. Також музиканти задали один одному по запитанню.

1

Orange Warsaw Festival 2020: 10 фактов об альбоме Tyler, The Creator «IGOR»

Опубликовано 15 января 2020 г. Автор: Юрий Береза

5 июня на главной сцене Orange Warsaw Festival в Варшаве выступит Tyler, The Creator, где представит «IGOR» — свой «magnum opus» на данный момент, который назвали одной из лучших работ прошлого года.

Уверены, что многие из вас собираются на фестиваль ради Тайлера, поэтому мы решили собрать десяток занимательных фактов об этом релизе.

5 фактів про другу частину альбому «Бумбокс» «Таємний код: Рубікон»

Опубликовано 13 декабря 2019 г. Автор: Олексій Подчашинський

Пісня іспанською, Леся Українка, класичні «бумбоківські» балади та ліки від депресії.

1

Прем’єра альбому: ZITKANI «Береги»

Опубликовано 13 декабря 2019 г. Автор: Олексій Подчашинський

4 факти про україно-бразильську музику з народним корінням і духом Боббі Макферріна.

ZITKANI

Camila Cabello «Romance»: красивая сказка

Опубликовано 10 декабря 2019 г. Автор: Юрий Береза

Рассказываем, что заставляет сомневаться, а чему веришь в новом альбоме одной из главных поп-звезд Orange Warsaw Festival 2020.

 

5 важливих місць гурту «вагоновожатые» у Києві

Опубликовано 3 декабря 2019 г. Автор: Ольга Закревская Олексій Подчашинський

Українське альтернативне тріо «вагоновожатые» готує нові загадки. Майбутні концерти в грудні мають лише назву «Презентація». Що саме планує «презентувати» команда — стане відомо лише на цих виступах.

«Загадковим подіям — матеріал-квест!», — вирішили ми разом з одним з найкреативніших українських гуртів.

Тож Антон Слєпаков та Станіслав Іващенко провели нам міні-екскурсію по Києву та розповіли про місця, які відіграли важливу роль в історії колективу. Перші спільні зустрічі, репетиції та концерти. За 6 років існування хлопцям є що згадати.

Розповіді музикантів супроводжуються фото та підказками. По ним вам треба здогадатись про які саме 5 місць йдеться в матеріалі. Найкмітливіші фани отримають призи. Умови конкурсу — у кінці статті.

3 факта о новом альбоме banned society «i was stupid, now I’m not»

Опубликовано 29 ноября 2019 г. Автор: Олексій Подчашинський

Группа banned society согрела конец осени новой пластинкой «i was stupid, now I’m not». Несколько занимательных фактов о свежем релизе украинского тви-поп проекта — в специальном материале на Open.ua.

5 неочевидных хайлайтов Sziget 2019: Yeasayer, Mura Masa, Tamino, Parcels и Boy Pablo

Опубликовано 23 октября 2019 г. Автор: Алексей Подчашинский

А вот и он — финальный материал от Open.ua о фестивале Sziget 2019. Идеально подойдет под пасмурное и осеннее настроение, которое во всю силу разворачивается за окном.

У фестиваля в этом году были очевидные крутые исполнители — например, Twenty One Pilots, Florence + The Machine, Post Malone, The National или Foo Fighters. Но так как Sziget — это семидневный марафон, в один из дней которого есть вероятность выпасть из реальности, то можно и пропустить что-то интересное.

В нашей подборке — пять неочевидных хайлайтов, которые подарил нам «Остров свободы» в этом году. Читаем, не жалеем, ставим себе галочку «увидеть в будущем» и начинаем готовиться к следующему Sziget.

Прем’єра альбому: ЛУНА «Транс»

Опубликовано 4 октября 2019 г. Автор: Алексей Подчашинский

Подвійний транс, майбутній клубний проект, нова ЛУНА.