Британський піаніст-віртуоз Stephen Ridley вперше зіграє в Україні

Опубликовано 3 августа 2020 г.

Жовтень, Київ, Львів.


12 жовтня у Львові, а 14 жовтня в Києві виступить молодий британський музикант Стівен Рідлі. 

Стівен — віртуозний піаніст та чуттєвий вокаліст, автор музики й текстів, який швидко набирає популярність в онлайні, отримує схвальні відгуки музичних критиків й збирає тисячні зали по всьому світу.

На концертах виконує як власні пісні, так і кавера світових хітів, які в його виконанні отримують нове прочитання. Вже восени Стівен планує презентувати дебютний альбом.

За досвідом Біллі Айліш, та й не лише її, ми знаємо, що в сучасному  діджитал світі успіх артиста може  початися задовго до виходу першого альбому. Тож радимо не пропустити нагоду восени почути нове музичне відкриття Великобританіі в Україні.

Концерт талановитого Стівена Рідлі відбудеться в Києві в Міжнародному центрі культури та мистецтв 14 жовтня. За два дні до київського шоу, 12 жовтня, Стівен запланував концерт у Львівській Опері. Слухати артиста комфортніше в «сидячій» залі, тому організатори подіі обрали найкращі для цього формату локаціі в Києві та Львові.

Важливо: під час концерту організатор події гарантує дотриматися всіх офіційних правил та норм безпеки, щодо проведення концертів в Україні цієї осені.

Stephen Ridley (UK)

12 жовтня 2020, Львівський національний академічний театр опери та балету

14 жовтня 2020 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

Stephen Ridley

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев