Sziget Festival Україна та APPS Music заснували нову інді-премію

Опубликовано 19 марта 2018 г.

Грошові винагороди та право виступити на Sziget Festival 2018 у Будапешті. Реєстрація вже відкрита.


Українським артистам випав шанс ще раз, або вперше, голосно заявити про себе. Нова музична премія APPS Music & SZIGET: Awards збере свіжий врожай української інді-музики початку 2018 року в напрямках електроніка і рок.

APPS Music & SZIGET: Awards — це колаборація премії APPS Music, яка вже дослідила стан української незалежної музики минулого року, і фестивалю Sziget, одного з найбільших і найпопулярніших фестивалів Європи, виступити на якому — честь для кожного музиканта.

Sziget Festival Україна таAPPS Music: «Ми зібралися разом, щоб визначити хто кращий. Ми добудемо самий сидр української музики на сьогодні і дамо їй аудиторію. Наша премія — шанс для талановитих і амбітних зробити відчутний крок вперед у своєму покликанні».

Змагання за грошові винагороди (призовий фонд премії — 35 000 грн.) та право виступу на Sziget Festival 2018 відбудуться у двох номінаціях: «Europe» для вже сформованих артистів та «Young» для тих, хто тільки починає. Вибиратимуть найсоковитіший фрукт — переможців, якими можна буде пишатися — меломани, авторитетні продюсери, промоутери і музичні експерти.

Пошук артистів і визначення переможців відбудеться у 3 етапи: реєстрація учасників (19 березня — 8 квітня), голосування фанів та журі, а також формування шорт-ліста (12 квітня — 3 травня), фінал та церемонія нагородження в Києві 26 травня.

Реєстрація вже почалася на сайті премії та триватиме до 8 квітня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев