Премія APPS Music & Sziget: Awards оголосила шорт-ліст в номінації «Europe»

Опубликовано 11 мая 2018 г.

Гурт-переможець виступить на фестивалі Sziget у Будапешті.


До шорт-ліста нової інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards в номінації «Europe» потрапили гурти KADNAY, [O] та YUKO, як фаворити голосування експертів премії, та гурти «Львівський Танцювальний Клуб» і My Last Attempt, обрані голосуванням на сайті премії.

26 травня в столичному клубі Atlas відбудеться фінальний концерт і церемонія нагородження, де буде оголошено гурт, який і виступить на Sziget Festival 2018. Також лауреат премії у номінації «Europe» отримає грошову винагороду 15 000 гривень.

В цей же вечір серед усіх присутніх у залі буде розіграно 2 тижневих квитки на фестиваль Sziget. Вхід на фінал вільний, але за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/oAqzdD

Нагадаємо, відбір гуртів у номінації «Europe» проходив у 3 етапи. Гурти відправляли заявки на участь, які ретельно переглядалися і формувався лонг-ліст з 50 імен. Далі тривало голосування фанів за ці гурти на сайті паралельно з голосуванням 8 музичних експертів. Кожен член журі обирав власний топ-3, результати підсумовувалися і так обиралася перша трійка від експертів. Два фіналісти на сайті визначалися серед гуртів, які зібрали найбільше голосів шляхом чесного голосування прихильників.

На сьогодні відомі і найбільш вірогідні переможці у другій номінації «Young»: CODÂNE, H A W X, [O], Palmo X, Siberian Sun, SLOW ACTION, «Ульмо Три», Very The Jerry та YUKO. У виборі переможця з гуртів, які видали свій перший реліз (пісню, альбом, або кліп) протягом минулого року, буде оцінено не сам реліз, а нового артиста вцілому, його продуктивність, актуальність і перспективність. Один із цих артистів у фіналі 26 травня отримає премію і 20 000 грн. на реалізацію свого таланту.

Остаточно вибиратимуть найсоковитіші фрукти свіжого врожаю української інді-музики експерти премії: Сергій Малецький, Андрій Уреньов, Дмитро Феліксов, Володимир Пасяка, Євгенія Стрижевська, Володимир Бригинець, Максим Карпій і Ярослав Лодигін.

Sziget 2018 відбудеться 8-15 серпня на Острові Свободи в Будапешті.

Цього року на ньому виступають Кендрік Ламар, Arctic Monkeys, Лана Дель Рей, Kygo, Mumford & Sons, Дуа Ліпа, Ліем Галлахер, Bastille, The Kooks, MØ, Люкке Лі, Clean Bandit, Wolf Alice, Nothing But Thieves, Everything Everything, Cigarettes After Sex, Gogol Bordello, Fink і багато інших артистів. Також в лайн-апі двох сцен Sziget є українські гурти 5’Nizza і Onuka.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев