Оголошено претендентів на премію APPS Music & SZIGET: Awards

Опубликовано 13 апреля 2018 г.
Автор: Open.ua

Шанс виступити на Sziget Festival 2018 у Будапешті.


Нова інді-премія APPS Music & SZIGET: Awards оголосила претендентів у двох номінаціях — «Europe» та «Young».

Серед них — Kadnay, [O], Junket, Julinoza, Yuko, DZ'OB, Velikhan, Blake Maloka, Cloudless, Very the Jerry та інші.

Повний список номінантів: http://sziget.apps-m.com/short_list/

Голосування фанів у номінації «Europe» розпочнеться на сайті премії 16 квітня й триватиме до 3 травня. Свій топ також визначать і музичні експерти. Головни приз для переможця номінації «Europe» — виступ на міжнародній сцені масштабного і впливового Sziget Festival 2018 у Будапешті.

Вибір у номінації «Europe» відбудеться в результаті голосування фанів та журі за гурти з оголошеного на сайті лонг-ліста. 2 гурти, профайли яких наберуть найбільше голосів фанів, і 3 гурти, які отримають найвищі бали журі, виступлять у фіналі премії в столичному клубі Atlas 26 травня, де і буде визначено переможця.

Лауреата премії в номінації «Young» буде обрано тільки музичними експертами серед усіх отриманих заявок, які відповідали умовам номінації. Переможця буде оголошено і нагороджено у фіналі премії.

Обидва переможці отримають і грошові винагороди: 15 000 грн. в номінації «Europe» та 20 000 грн. в номінації «Young».

Остаточно вибиратимуть найсоковитіший фрукт — переможців, якими можна буде пишатися — авторитетні продюсери, промоутери і музичні експерти: Сергій Малецький, Андрій Уреньов, Дмитро Феліксов, Володимир Пасяка, Євгенія Стрижевська, Володимир Бригинець, Максим Карпій і Ярослав Лодигін.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев