Премія APPS Music & SZIGET: Awards 2019 оголосила переможця

Опубликовано 31 мая 2019 г.

І це не Yuko, і навіть не «ЦеШо».


Лауреатом музичної премії APPS Music & SZIGET: Awards став інді-гурт The Unsleeping.

Саме хлопці з Умані вже у серпні відіграють на одному з найбільших фестивалів світу — Sziget.

Інді-рокери отримали слот на сцені Europe Stage і стануть четвертим гуртом з України, який виступить на 27-му Sziget Festival у Будапешті 7-13 серпня, поруч з Іваном Дорном, alyona alyona і Hudaki Village Band.

Нагадаємо, за виступ на Sziget 2019 змагалося 14 найактуальніших українських артистів, обраних музичними екпертами премії APPS Music & SZIGET: Awards: ADAM, Braii, DZ’OB, INDT, Fontaliza, Jonathan Livingston, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem і «ЦеШо». Для кожного учасника було знято студійні лайви, за які голосували меломани у два етапи. Гурт The Unsleeping переміг, отримавши найбільше SMS-підтримки у фіналі.

Лауреата премії APPS Music & SZIGET: Awards було оголошено за результатами глядацького вибору 30 травня о 19:00 в прямому ефірі «Радіо Маямі».

Премія APPS Music & SZIGET: Awards виникла у 2018 році в колаборації одного з найвідоміших фестивалів світу — Sziget — і премії, яка вже досліджувала стан української незалежної сцени — APPS Music. Її метою стало зібрати свіжий врожай української інді-музики початку 2018 року у напрямках електроніка і рок, та обрати найсоковитіший фрукт, гідний виступу в лайн-апі Sziget.

Змагання за грошові винагороди призового фонду в 35 000 гривень і виступ на Sziget 2018 відбулося серед як уже сформованих артистів, так і тих, хто тільки починає. Голосуванням меломанів та журі у складі авторитетних промоутерів, продюсерів і журналістів переможцем у номінації “Young” став гурт YUKO, а в номінації «Europe» — гурт KADNAY,  який 11 серпня 2018 року виступив на фесті в Будапешті.

У цьому році премія суттєво змінила правила, довіривши формування лонг-ліста музичним експертам, а шорт-ліста і вибір переможця — меломанам. Метою APPS Music & SZIGET: Awards цього року стало нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці і ступені визнання в Україні чи за кордоном, оголосивши власні критерії «актуальності». Перемогу та виступ на Sziget 2019 здобув гурт The Unsleeping.

А за місяць до подорожі у Будапешт команда відіграє свій перший сольний концерт в Києві (7 липня, ЮБК).


Детально про премію APPS Music & SZIGET: Awards 2019, її правила та етапи, експертів і номінантів, а також про Sziget Festival можна дізнатися на сайті.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев