Гурт KADNAY виступить на фестивалі Sziget у Будапешті

Опубликовано 29 мая 2018 г.

Обрано переможців нової премії APPS Music & SZIGET: Awards.


На днях в столичному клубі Atlas відбулися фінал та церемонія нагородження інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards. Перемогу в номінації «Young» одержав гурт YUKO, a у номінації «Europe» — гурт KADNAY, який і виступить на сцені Sziget, одного з найбільших фестивалів Європи.

На сцені виступали 5 фіналістів у номінації «Europe», попередньо обраних голосуванням журі і публіки — KADNAY, YUKO, [O], Львівський Танцювальний Клуб та My Last Attempt. Гостями вечора стала команда INDT. Експерти премії визначали гурт найвищого з-поміж інших фіналістів музичного рівня і артистичності, звертаючи особливу увагу на «лайв». Саме за результатом виступів фіналістів наживо журі і визначили переможця — електро-поп гурт KADNAY, який отримав 15 000 грн. та слот на Sziget Festival 2018.

Перемогу у номінації «Young» для гуртів, які видали свій перший реліз протягом минулого року, здобув інді-гурт YUKO. Дует одержав 20 000 грн. на запис музики та творчий розвиток.

Отже, гурт KADNAY виступить у серпні на Europe Stage і стане третім гуртом з України в цьогорічному лайн-апі масштабного європейського фестивалю Sziget. Виступ дуету 5’Nizza відбудеться 8 серпня на Europe Stage, а гурту ONUKA — 13 серпня на World Music Stage.

Інді-премія APPS Music & SZIGET: Awards стартувала 19 березня як колаборація премії APPS Music, яка вже дослідила стан української незалежної сцени минулого року, і фестивалю Sziget, виступити на якому — честь для кожного музиканта. Нова премія поставила собі за мету добути самий сидр української музики на сьогодні і дати йому аудиторію. Учасники пройшли через кілька етапів включно з голосуванням на сайті http://sziget.apps-m.com/. Експертами премії стали відомі українські промоутери, продюсери і організатори фестивалів Андрій Уреньов, Євгенія Стрижевська, Максим Карпій, Сергій Малецький, Ярослав Лодигін, Володимир Пасяка, Дмитро Феліксов та Володимир Бригинець.

Серед головних імен Sziget 2018 — Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Liam Gallagher, Gorillaz, Kygo, Dua Lipa, Mumford & Sons  та інші.

До 4 червня ще можна придбати тижневі квитки на Szіget зі знижкою. Квитки на один, три, п’ять днів, чи тиждень фестивалю доступні вартістю від 75 євро. Більш детально про типи квитків, кемпінгу і програму: https://szigetfestival.com/ua/.

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев