Прем’єра пісні та кліпу: The Hardkiss «Жива»

Опубликовано 25 сентября 2019 г.

5 фактів про «темну» історію кохання, ненависть та жіноче перевтілення.


Перша новинка за рік

Гурт презентував першу студійну новинку за рік. Пісня «Жива» стала також першим синглом майбутнього альбому, який вийде у 2021 році.

Слухати на Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer та Google Play

Інша сторона головної героїні The Hardkiss

Після минулорічної космічної «Залізної ластівки» в житті The Hardkiss настає час природної сили та енергії. Все склалося само собою в концепції історії «Жива»: рядок із нового синглу, акустичні інструменти та голос у новому концертному шоу, руки та вени, по яким тече кров.

Головна героїня The Hardkiss все так само сильна та багатогранна, але тепер вона почуває себе інакше — вона ходить по землі, вона стала більш чуттєвою та живою.

Розклад та квитки туру The Hardkiss «Акустика» 

Зародження вампірської історії

«Кожного разу, коли я проїжджав Гаванським мостом, вежа елеватора захоплювала мою уяву. Готичні образи наповнювали мою голову, але я не знав, хто з українських артистів міг би стати героєм цих похмурих розповідей, — згадує режисер Mitti Misura. — Років п’ять я жив із цими зображеннями, поки одного вечора не зустрівся з Юлею та Валом. Ми одразу зрозуміли, що це буде вампірська історія. Історія-метафора про чоловіка та жінку, яку захоплює пристрасть та робить такою небезпечною. Але вона інша, вона шукає та знаходить тепло в собі. Вона змінюється».

Локації для втілення вампірської теми

Зйомки ж кліпу відбувалися наприкінці серпня на трьох локаціях у Києві: іподром, КиївМлин та Русанівська набережна. Бачення режисера ідеальної вампірши в образах втілила Олена Богданова.

Деталі зйомок та перша кров в кліпах The Hardkiss

Юлія Саніна: «У цій роботі багато чого для нас було вперше. Наприклад, чорні лінзи на все око впродовж 20-годинної зйомки. Кров у кадрі в The Hardkiss теж з’явилась вперше. Зрозуміло, що комусь історія видасться похмурою, але вампіри без крові — це точно не наше “кіно”. Ми настільки “загралися" з містикою, що у самому фіналі зйомок сталося непередбачуване. Піротехніка підвела і на мені спалахнула сукня. Але, дякую, все добре, я Жива».

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев