Прем’єра пісні та кліпу: The HARDKISS «Все було так»

Опубликовано 24 ноября 2020 г.

Юлія Саніна та Валерій Бебко вперше за дев’ять років існування The HARDKISS показали історію свого кохання.


Нова робота столичних модників The HARDKISS — справжня лав-сторі, яку можна порівняти з вільним падінням.

Тоді коли в одного крила за плечима, а в іншого — парашут. Разом їм нічого боятися, вони довіряють один одному і просто насолоджуються цим польотом.

Юлія Саніна, фронтвумен колективу: «Пісня настільки позитивна, впевнена, що закохані люди будуть присвячувати її одне одному. У фіналі пісні я фактично зізналася у коханні своєму чоловікові та ми показали нашого сина Даню, який сам захотів знятися в цій історії».

Режисером кліпу вже традиційно став Вал Бебко: «Лімузин у кліпі уособлює наші стосунки, у які ми «сіли» багато років тому і «їдемо». За вікном буває різна погода: і сонце, і грози. Але нам добре в цьому лімузині, нам добре удвох.

Найчуттєвіші кадри для мене завжди — ч/б, тому ми міксували колір і ч/б, різноманітні атмосферні кадри. Здається, нам вдалося передати атмосферу любові, щастя та польоту».

Пісня «Все було так» увійде до нового альбому The HARDKISS, реліз  якого заплановано на весну. А 29 травня гурт запрошує на шоу «Десять», яке відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський». Квитки

Слухати пісню

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев