Прем’єра пісні та кліпу: The Hardkiss «Косатка»

Опубликовано 19 февраля 2020 г.

Казкова історія про мрії та можливості.


Гурт The Hardkiss представив нову пісню «Косатка», яка стала другим синглом до нового альбому, який побачить світ наступного року. Розповідаємо усе найцікавіше про нову роботу харизматичних романтиків.

Створення пісні в новорічну ніч

Як повідомила група, пісня була написана у новорічну ніч під гітару та чарівний святковий наcтрій.

За атмосферою композиція не схожа на попередній сингл «Жива», але підтримує тематику майбутнього альбому. Платівка буде про живе, природне, земне та чисте. «Косатка» — це історія про мрії, природну красу, радість і печаль, без яких життя не є повноцінним. Нова пісня настільки сподобалась команді, що вже за три тижні після написання було знято кліп. Режисером відео традиційно виступив креативний продюсер The Hardkiss Валерій Бебко, а оператором — Kirill San.

Бажання побути кимось іншим

Юлія Саніна, фронтвумен гурту:

«“Косатка” — це не просто пісня, це стан. Занурення у прямому та переносному сенсах. Це розповідь людини, яка хоче побачити світ іншими очима, подивитися на речі з іншої точки зору. Побути кимось іншим, а саме — косаткою. У кожного з нас, на відміну від тварин, безліч можливостей, але, на жаль, використовуємо ми їх так рідко. Косатка може тільки мріяти, щоб побачити світ. Побачити далекі країни, поля за океаном, вітряки та нові міста. Саме про це вона мріє та співає».

Співпраця з Всесвітнім фондом природи WWF Україна

Цікаво, що саме зараз гурт The Hardkiss розпочинає співпрацю з Всесвітнім фондом природи WWF Україна та цього року підтримує програму фонду «ВІЛЬНІ РІЧКИ УКРАЇНИ. LET IT FLOW!» Вона передбачає дослідження та збереження природного стану цінних заплав річок, демонтаж застарілих гребель і дамб задля відновлення русел і вільної течії, шляхів міграції та місць нересту риб.

Фото: Андрій Максимов

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев