Прем’єра кліпу: The Hardkiss «Серце»

Опубликовано 12 марта 2019 г.

Емоції, передані танцем.


Український гурт The Hardkiss продовжує ближче знайомити слухачів з альбомом «Залізна ластівка», представлений восени минулого року.

Режисерами відео «Серце» виступили Валерій «Вал» Бебко та Юлія Саніна. Зйомки кліпу проходили у Субічі біля Кам’янця-Подільського, недалеко від руїн скельного монастиря.

Головними героями кліпу стали фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна та її танець.

Юлія Саніна: «Образ я придумала собі сама. В життя його втілили наші стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк. Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: “Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям”. Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок — відпускати, коли сильно кохаєш».

«Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним та виразним. Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував — це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!», — доповнює Валерій Бебко.

«Танцювати я вирішила сама, я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником — їм стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та “таким, що говорить”. У мене було півтора тижні на репетиції — кожного дня тренування, а після них забої та синці. Мене це не спиняло. По-перше, мені дуже сподобалось танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат», — продовжує розповідь Юлія.

Квитки на концерти туру «Залізна ластівка»

Фото: Ян Сталевський

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев