Прем’єра кліпу: The Hardkiss «Коханці»

Опубликовано 18 декабря 2018 г.

«Місто наповнилося колишніми коханцями».


Стильні The Hardkiss презентували кліп на один з головних синглів свіжого альбому «Залізна ластівка». Це історія про «токсичні» стосунки, які уразили мешканців цілого міста.

«Навіть у мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні та майбутні. Стосунки, що завершилися, як клеймо, на все життя залишаються в нашій свідомості, але це нормально, так буває, ми однакові в цьому сенсі. Ми такі, як є. Головне у всьому цьому вирі не втратити серце та почуття», — розповіла про пісню фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

5 фактів про кліп The Hardkiss «Коханці»

1. Режисером кліпу вже традиційно для The Hardkiss став креативний та музичний продюсер гурту Вал Бебко.


2. Інна Грабар виступила другим режисером, а оператором-постановником — Ярослав Пілунський, з яким гурт працював над відео «Мелодія» та «Organ». Хореографом-постановником виступила Юлія Сахневич.


3. Спеціально для кліпу «Коханці» The Hardkiss побудували ціле місто — місто коханців, кожен з яких травмований минулими стосунками.


4. Юлія Саніна: «Моя героїня в кліпі веде монолог, звертається до коханого, який більше не чує і нічого не відчуває до неї. Ще одна героїня — це образ чистої невинної душі, яка потрапляє в світ спокуси і пристрасті. Її біла сукня стає брудною від чужих рук — це є cимволом впливу, який люди здійснюють один на одного. У кліпі є ще кілька героїв і сюжетних ліній, символів і таємних смислів — нехай глядачі прочитають їх самостійно».


5. На концертах гурту пісня перетворилася на справжній гімн «закоханної» молоді, а за два місяці з моменту прем’єри пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань.


Нагадаємо, третій студійник The Hardkiss «Залізна ластівка» вийшов у вересні, найбільший концерт туру відбувався в столичному Палаці Спорту в жовтні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку — концерти пройдуть у Польщі, Білорусі та Україні. Графік туру

Фото: Максим Нестеренко

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев