Pianoбой та Alina Pash представили гімн силі духу жінок

Опубликовано 10 сентября 2019 г.

Кліп створений виключно силами жінок.


Pianoбой та Alina Pash випустили спільний сингл під назвою «Перша Леді», який Дмитро Шуров називає одою жіночому різноманіттю і силі духу тих жінок, що не бояться своєї індивідуальності та оригінальності.

«Жінки сильно вплинули на мою особистість і наповнили моє життя новими сенсами. Ми живемо в часи, коли у жінки є право вибору — бути собою. Домогосподарка, співачка, спортсменка, бізнесвумен... Якщо жінка не боїться мріяти і вірить в свої сили, завжди знайдеться той, хто підтримає її і захоче бути поруч», — пояснює Дмитро Шуров.

Ідею пісні продовжує і кліп, в якому знялись різні, але сильні та цілеспрямовані жінки: чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова, модельєр Лілія Літковська, телеведучі Василіса Фролова та Кароліна Ашіон, актриси Олена Кравець та Наталія Васько, бізнесвумен Олена Борисова, волонтер Ліна Дешвар, танцівниця Даша Зарубіна, режисер Настя Фалілеєва, травесті-діва Дана Нешнл, Олена Гудкова («Кураж-Базар»), Сабіна Мусіна (G-Bar), Ольга Кудиненко (фонд «Таблеточки») і багато інших. Кожна з них наполегливо займається своєю улюбленою справу і досягає в ній значних висот, змінюючи уявлення про місце жінки в світі і змінюючи сам світ в кращу сторону.

З акцентом на героїнь кліпу, Дмитро Шуров закликає жінок цінувати свою індивідуальність, розвивати свої таланти і досягати намічених цілей. Музикант зізнається, що ще не зустрічав нецікавих жінок і переконаний, що в кожної є її особливість, яку потрібно знайти і розкрити.

Його підтримує і Аліна Паш: «Я вірю в girl power! І чекаю ваших надихаючих історій з хештегом #перша_ледi», — говорить співачка, закликаючи жінок розповідати про свою суперсилу в соціальних мережах.

Автори найбільш унікальної суперсили чекають сюрприз від Дмитра та Аліни.

«Як тільки я записав демо, відразу зрозумів, що мені тут не вистачає голосу сильної, вільної, коханої і трохи зухвалої дівчини. В голові відразу ж зазвучав голос Аліни», — згадує Дмитро Шуров.

Примітно, що кліп створено виключно жіночими силами. Режисером стала Тоня Ноябрьова, оператором Лена Чеховська, а продюсерами Марія Куликова та Саша Кравченко.

Pianoбой та Alina Pash «Перша Леді»

Музика — Дмитро Шуров

Текст — Дмитро Шуров / Аліна Паш

Саундпродюсування — Boosin, Pianoбой

Зведення / мастеринг — Роман Нєпомнящий.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев