Прем'єра: ТНМК та Ріаnобой «Легенди»

Опубликовано 7 марта 2024 г.

«Навіть під час жорстокої війни в цей світ народжуються нові українці, нові життя і нові мрії.»


Гурт «ТНМК» та Дмитро Шуров (Ріаnобой) представили спільну пісню та кліп «Легенди». Легенди від легенд — тільки артисти співають не про себе, а про всіх українців.

Пісня «Легенди» вже ексклюзивно звучала в новорічну ніч на телебаченні, а тепер вже доступна для прослуховування на стрімінгах: https://fanlink.to/legendy 

Дмитро Шуров (Ріаnобой):

«Для мене це пісня про зв’язок між минулим і майбутнім через призму людини, яка живе сьогодні. Я гостро відчуваю, що всі люди, які вважають себе українцями, мають стати друзями, мають об’єднуватись заради одне одного. Навіть під час жорстокої війни в цей світ народжуються нові українці, нові життя і нові мрії. І ми маємо передати їм добро, єдність та конструктив. Вони мають відчувати нашу підтримку і що ми подбали про них. Ми щодня своїми руками будуємо тут і зараз мости між минулим та майбутнім заради того, щоб в нас було “сьогодні”.

Пісня сталася всередині 2023 року у взаємодії на відстані, коли ми були кожен у власному турі — хлопці для збору на такмед, я — з концертами для військових. Я написав приспів, Танки — куплети. Творчість, якщо вона щира, завжди передає те, за що болить душа. Ми різні, як музиканти та автори, але ми точно однодумці в переживанні за те, що станеться завтра з нашою країною і в якому світі житимуть ті, хто прийдуть після нас.»

 Олександр «Фоззі» Сидоренко («ТНМК»):

«Тут тонкий лід насправді — треба було в одній ідеї поєднати декілька діаметрально протилежних емоцій: жах від того, що в цій антиколоніальній війні гинуть покоління; гордість від того, що ми маємо пантеон справжніх легенд, які не підкорилися ворогові; смуток від того, що ця метафізична спіраль знову і знову занурює українців у власну кров; і тепло від того, що ми відчуваємо плечі друзів. І маємо надію.

Наскільки нам це вдалося - судити вже слухачам.

А історія створення “Легенд” наступна — колись, в позаминулому житті, ми робили в Києві великий концерт з симфонічним оркестром — було запрошено багато special guest star й одна з запозичених зірок проспівала запитання — чому ми не зіграли разом раніше? То був Pianoboy, який з нами тоді вийшов на трек “На дачу”.  Концерт минув, але клітинка для галочки лишилася. І десь рік тому, в процесі спілкування щодо розіграшу зіркових наборів марок (я так збираю на такмед), ми раптом вирішили спробувати ту галочку нарешті поставити. Ось вона, слухайте й кажіть.»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев