Прем’єра пісні: Джамала і Pianoбой «Эндорфины»

Опубликовано 11 сентября 2020 г.

Дует дня.


Після декількох спільних фото та концертної презентації пісні «Эндорфины» на виступі Джамали в столичному Ботанічному Саду ім. Гришка, співачка представила студійну версію спільної пісні з Дмитром Шуровим (Pianoбой).

Авторами музики і слів виступили Джамала та Дмитро Шуров (Pianoбой).

Джамала:

«“Эндорфины” для того, щоб посміхатися, щоб закохуватися і подарувати слухачам трохи легкості, якої нам всім так не вистачає.

Цю пісню я написала три роки тому, ще коли була вагітна Еміром-Рахманом. Але відклала в довгий ящик. І весь цей час вона чекала свого часу. Потім я відправила демку Дімі. Мені здалося, що в цій пісні є фарби Pianoбой, легкість, притаманна музиці Діми. І довго не було відповіді... Я подумала, що, напевно, йому не сподобалося і нічого не вийде. А потім настав карантин і Діма відповів! Сказав, що написав свою частину і готовий увірватися в наш дует. Ось так і народилася наша з Pianoбой колаборація».

 

 

Pianoбой:

«Той, хто не забуває, як закохуватися, ще має шанс на просте людське щастя. Кожна закоханість — це смілива спроба впустити в себе щось нове. Тому закохуватися — корисно для розвитку душі. А якщо ви тимчасово забули, як це — можете, для початку, закохатися в цю пісню, в українську природу, яку ми зняли в кліпі на неї, в Джамалу і мене».

25 вересня в Caribbean club (Київ, вул. Симона Петлюри, 4) відбудеться камерний концерт Джамали. Співачка представить спеціальну клубну програму, що побудована на композиціях про кохання.

Купити квитки

А 29 вересня відбудеться «Теплий концерт на терасі» D12 в Києві — Pianoбой зіграє акустичні пісні з нового альбома «Заброшка», а також вже знані хіти в нових аранжуваннях. На згадку про ці неймовірно незвичні часи.

Квитки

Слухати “Эндорфины”:

Apple Music

YouTube Music

Spotify

Deezer

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев