Фотозвіт: шоу The Hardkiss «Залізна ластівка» у Києві

Опубликовано 22 октября 2018 г.

Великий фотозвіт зі знакового концерту The Hardkiss «Залізна ластівка» у Києві.


19 жовтня 2018 року. Найбільший сольний концерт гурту The Hardkiss у Києві. Перший сольник у Києві за 2 роки. Перший, і точно не останній, Палац Спорту в столиці.

До концертного шоу «Залізна ластівка» команда готувалась рік, але йшла до цього всі 7 років існування. Поєднуючи яскраві образи з якісним поп-рок-електро-міксом, об’єднуючи навколо себе відданих у свою справу професіоналів, Юлія Саніна та Вал Бебко здійснили одну зі своїх мрій. 

За 2 години більше 10000 фанів переживали кожне слово, ноту та промінь світла разом з усією командою The Hardkiss.

На сольному концерті українського гурту в Палаці спорту ще не було настільки природного поєднання музики, «живої» стелі на сцені та інопланетних танців «залізних ластівок» (прожекторів) під куполом арени.

Фани почули пісні з нового альбому та практично всі «хардові» хіти, побачили одразу декілька образів Юлі Саніної, відчули самовіддачу кожного учасника The Hardkiss.

The Hardkiss пройшли випробування Палацом Спорту, вони були до цього готові, адже готувались кожним кроком, синглом, концертом.

Корабель The Hardkiss «Залізна ластівка» продовжує мандрувати Україною та світом, зігріваючи душі колишніх коханців, тих, хто потребує дещо справжнє, а не пластмасове. Бо ми «такі, як є такі, як є».

Олексій Подчашинський
Фото: Оля Закревська (Oli Zitch)

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев