Українці та артисти ще 7 країн записали спільний альбом онлайн

Опубликовано 30 ноября 2020 г.

З соціальним підтекстом.


Записати платівку, жодного разу не зустрівшись: це вдалося студентам українського проєкту Eastern European Music Academy, який на 3 місяці поєднав в онлайні 50 студентів із 8 країн. Компіляція під назвою Eastern European Music Academy’s Compilation 2020 складається з 5 треків, кожен з яких несе свій соціальний меседж.

Цьогорічні випускники діджитал-академії зібрались аби поглибити музичні знання й навчитися спільно писати пісні,а також підняти важливі європейському суспільству меседжі. Для цього українці та представники ще 7 країн відверто заговорили про актуальні й болючі проблеми за допомогою музики.

«Я був дійсно вражений якістю треків, написаних нашими студентами протягом останніх місяців. Учасники проєкту жодного разу навіть не зустрічались в реальному житті, тому в нас були певні побоювання, чи спрацює «креативна хімія» між ними. Але зараз, презентуючи компіляцію на нашому лейблі, ми з упевненістю можемо сказати, що музика та творча енергія — сильніші за державні кордони та локдауни!», — розповідає Іштван Томас (Istvan Tomas), директор литовського лейблу MONOKEY, на якому випускається Eastern European Music Compilation 2020.

EEMA 2020 Compilation

Перший, «End Is Near», — музичне творіння Ferko (Ферко), Rostany (Ростані) та Vic Villian (Вік Вільян). Колаборація артистів та менеджерів з Угорщини/Шотландії, Естонії та Білорусі. У пісні артисти озвучили переживання людства в часи пандемії, коли нам здається, що кінець зовсім близько.

Трек під назвою «ZARA SA» створили артисти й менеджери із Білорусі та Індії/Естонії Monika Bhola (Моніка Бхола) та Andru Namaste (Андрій Намасте). Мonika — дівчина з Індії, яка завжди мріяла потрапити в музичну індустрію і задля цього переїхала в Естонію. Andru — білорус, який почув її янгольський голос у Facebook і здійснив мрію Моніки про першу пісню під час навчання в Eastern European Music Academy.

Третій трек компіляції «Don’t Play the Fool», який виконали Karo Glazer & Zsüd (Каро Глейзер та Зюд), — це протестна пісня на підтримку репродуктивних прав у Польщі #StrajkKobiet. Над піснею працювали артисти й менеджери із Польщі, Угорщини та Естонії.

«Пісня «Don’t Play the Fool» — це голос усіх польських жінок по всьому світу, яких ігнорує польський уряд. Польські жінки змінюють історію країни тут і зараз. Вони будуть боротися, і вони переможуть. Саме тому я вважаю, що ця пісня — одна з найважливіших у моїй кар’єрі. Вона присвячується героям!», — каже Каро Глазер (Karo Glazer) із Польщі, вокалістка, композиторка та продюсерка пісні.

Четверта пісня збірки називається «The Game». Її створили й виконали артисти й менеджери із Польщі, Литви, України, Естонії та Румунії, а саме — 3 MONTHS LATER (feat Annanaka (Аннанака), Bjelle (Б'єле), Hanna Zhanova (Анна Жданова), Krapka;KOMA (Крапка;Кома), Mari Meentalo (Марі Меентало), Nathalie Robelot (Наталі Робелот), Santa Salna-Buliga (Санта Сальна-Буліга), Șerban-Ionuț Georgescu (Щербан-Йонут Георджеску)). Для створення треку «The Game» знадобилося 3 місяці веселощів і успішної співпраці через WhatsApp і Zoom. У пісні артисти хочуть підтримати людей, що шукають своє місце в житті, та сказати їм: «Усе можливо, коли ви знаєте правила гри».

П’ятий трек «When I’m Gone» — пісня, яку написали молоді українські артисти Макс Параграф, Артур Лісний і Богдан Бєляєв разом із румунським музикантом Раду Караджа. Це пісня про соціальну реальність навколо.

Українські автори «When I’m Gone» вже мають чим похвалитися на вітчизняній музичній ниві.

Макс Параграф — дніпровський сінгер-сонграйтер, чию творчість охрестили «акустичним експериментальним поп-блюзом з елементами космічного кантрі».

Артур Лісний — український мультиінструменталіст та культуролог, відомий за участю в гурті Komissiya.

Богдан Бєляєв — молодий артист, який майстерно поєднує у своїй творчості електроніку, ембієнт та кінематографічне звучання живих інструментів.

«Часто в нас у голові створюється ілюзія, що ми знаємо правильну відповідь на всі питання світу. Але насправді невідомих фактів набагато більше, ніж ми можемо коли-небудь збагнути», — говорять учасники колаборації.

Eastern European Music Academy — перший навчальний і нетворкінг-проєкт, який об’єднує цілий регіон. Його мета — допомогти музикантам і музичним менеджерам пережити кризу концертної індустрії, показавши, як можна заробити в нинішніх реаліях, та познайомивши їх із колегами та однодумцями з усього світу.

Послухати Eastern European Music Academy’s Compilation 2020 можна на всіх стрімінгових платформах.

Ментори Академії — музичні професіонали з усієї Європи, які мають досвід роботи з великими лейблами, успішно розвивають власний музичний бізнес або є представниками міжнародних союзів і музичних асоціацій.

Eastern European Music Academy 2020 організовується консорціумом із 8 організацій із 8 країн: Music Export Ukraine (Україна), MONOKEY (Литва), Tak Brzmi Miasto (Польща), Budapest Showcase Hub Угорщина), Music Export Latvia (Латвія), Mastering the Music Business (Румунія), Music Estonia (Естонія), Mediacube (Білорусь). Технічний партнер: Pibox (Україна/Фінляндія).

Eastern European Music Academy підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев