Оголошено open call для участі в Eastern European Music Academy: лекції та заняття з викладачами з Live Nation, Global Records та іншими

Опубликовано 2 марта 2023 г.
Автор: Open.ua

Music Export Ukraine (MEU), спільно з RAW Music (Румунія) та Lala Slovak Music Export,  оголосили про запуск Східноєвропейської музичної академії (Eastern European Music Academy, EEMA).

Молоді музиканти та музичні менеджери віком від 18 до 30 років зі Східної та Центральної Європи, а також країн Балтії мають можливість пройти 3-місячний навчальний курс в гібридному форматі, що допоможе представникам музичної індустрії вдосконалити власну кар’єру.


У рамках Академії заплановані практичні заняття та лекції з міжнародно відомими експертами, серед них: представники найбільшого у світі промоутера Live Nation, одного з найпотужніших лейблів на континенті Global Records та DIY компанії з досвідом роботи з великими лейблами.

Відібрані  кандидати пройдуть 12-тижневий курс навчання, який розпочнеться 20 квітня, та відвідають конференцію Mastering the Music Business у Румунії. Якщо ви бажаєте стати одним зі студентів Академії цієї веснинадсилайте заявку для участі з 1 до 22 березня за цим посиланням.

Впродовж курсу студенти відвідуватимуть онлайн заняття і консультації та матимуть змогу набути цінні знання від топ-фахівців. Серед перших експертів ми раді анонсувати César Andión, одного з керівників Live Nation Madrid. Зі своїм понад 35-річним досвідом у керуванні локальними артистами та дистрибуції музики для великих лейблів, Цезар поділиться знаннями щодо експорту музики, організації виступів та створення  успішної кар'єри за кордоном.

Серед інших підтверджених викладачів Академії, Thea Zaitsev, артистка, продюсерка та сонграйтер-менеджерка, відома за менеджмент успішних естонських гуртів NOËP, Mick Pedaja та Sander Mölder, а також з досвідом роботи у Universal Music London; Guna Zučika, генеральний директор Every Little Thing, що працює з артистами Carnival Youth, Tautumeitas та Bel Tempo, і має спільні проекти з Sony Music у Латвії; Corina Vilcu, голова відділу Промоції у Global Records, одного з найпотужніших незалежних музичних лейблів у Центральній та Східній Європі, яка поділиться порадами щодо маркетингу та PR в музичній індустрії. Влад Яремчук програмний директор найбільшого українського музичного фестивалю Atlas Festival навчить секретам нетворкінгу та налагодженню бізнес-контактів у музичній індустрії. Голландський незалежний агент та промоутер  Koen ter Heegde сфокусується на викликах та можливостях організації турів для східноєвропейських гуртів у Західній Європі. 

Опен-кол для участі у весняній EEMA 2023 розпочався 1 березня 2023. Кількість місць на курсі обмежена 50 учасниками. Якщо ви відповідаєте наступним критеріям, заповнюйте форму для участі :

 • ви незалежний музичний професіонал/ка зі Східної та Центральної Європи, або з країн Балтії (в т.ч. з України)
 • вам від 18 до 30 років (ми збережемо 10% квоту для кандидатів інших вікових груп)
 • маєте жагу вдосконалити свою кар’єру в музичній індустрії та бажання збільшити професійне коло спілкування

Дедлайн: 22 березня 2023.

Заповнити форму для участі за лінком: https://forms.gle/1YLkCEY26GAEQmXa6. Відібрані кандидати для весняного курсу  EEMA отримають підтвердження своєї участі в Академії імейлом незабаром після подачі заявки. 

Академія покриває значну частину витрат, включно з участю у міжнародній події для найкращих 10 студентів з найвищими балами. Однак відібраним студентам потрібно буде сплатити внесок у розмірі 100 євро (з метою співфінансування участі). Для тих, хто не в змозі зробити внесок, але бажає взяти участь в  Академії, у рамках курсу буде виділено обмежену кількість стипендій.

10 студентів Академії, які матимуть найвищі бали, матимуть можливість відвідати "Mastering the Music Business" — першу та найбільшу міжнародну конференцію та шоукейс-фестиваль музичного бізнесу в Румунії. Це чудова нагода для студентів застосувати знання, які вони здобудуть під час онлайн-сесій, зустрітися особисто і стати частиною  великої європейської музичної спільноти.

Проект підтримується European Education and Culture Executive Agency (EACEA) Європейського Союзу в рамках програми "‘Creative Europe’".

Повна програма весняної EEMA 2023:

 • Огляд музичної індустрії 2023 року: тренди, ролі та джерела доходів
 • Знай свої права: як заробити та керувати своїми роялті
 • Команда артиста: хто, коли та чому
 • Нетворкінг у музиці: правильні підходи до правильних людей
 • Маркетинг та PR у музиці: як обрати правильні інструменти та канали для побудови комунікації
 • Онлайн-промо та розповсюдження музики: платформи, права та оплата
 • Шоукейси 101: як вибрати правильну подію, що вплине на вашу кар'єру
 • Організація туру: речі, про які треба подумати, перш ніж вирушати в дорогу
 • Монетизація музики онлайн: цифрова дистрибуція, синхронізація та управління своїми правами
 • Джерела доходу: як заробляти не лише онлайн та на концертах
 • Експорт вашої музики: дослідження вашого потенціалу закордоном
 • Як отримати грант на розвиток вашого проекту

Перша Eastern European Music Academy (EEMA) відбулась у 2020 році під час розпалу COVID-19, коли концертна індустрія стала на паузу і музичні професіонали одномоментно  втратили свої найбільші джерела доходів.

Заняття академії англійською мовою проходитимуть щосуботи з 10:00 до  12:00 за Центральним Європейським часом, а щочетверга відбуватимуться консультації з викладачами-експертами з 19:00 до 20:30 за Центральним Європейським часом.

Про Music Export Ukraine, RAW Music, and LALA Slovak Music Export:

 • Music Export Ukraine (Україна) незалежна організація, що допомагає українським артистам-початківцям налагодити зв’язки, промотувати їхню музику та розвивати кар’єру на міжнародному рівні. Серед головних активностей, підтримка артистів, крос-секторні колаборації, міжнародні програми обміну і навчальні заходи. Є партнером Британської Ради в українських проектах, а також співпрацює з Українським Інститутом у межах програми  Extra Sound. 
 • ASOCIATIA ROMANIAN ARTISTS WORLDWIDE (RAW Music) нова асоціація, що була створена у 2018 командою організаторів Mastering The Music Business (MMB) у Румунії — впливова конференція у музичному бізнесі, що відбудеться увосьме цього року. Основний фокус MMB: навчання (2 дні інформативних панельних дискусій та 1 день присвячений воркшопам), нетворкінг (об'єднання місцевих та міжнародних професіоналів музичної індустрії для обміну інформацією, ідеями та запуску нових проектів), а також збільшення мобільності виконавців завдяки дводенному шоукейс-фестивалю, що проходить протягом конференції. Між конференціями вони організовують різноманітні майстер-класи (щодо музичних інструментів, продакшну, музичного бізнесу тощо). RAW Music також є експортним офісом для румунських виконавців.
 • Lala Slovak Music Export (Slovakia) — громадська організація, метою якої є створення концепції довгострокової підтримки та презентації словацької музичної сцени за кордоном. Серед їхніх проектів нині фестиваль та конференція SHARPE, де збирають молоду та перспективну музику зі Словаччини, Європи та за її межами, серія майстер-класів для музикантів та професіоналів музичної індустрії, що охоплюють теми, такі як маркетинг музики, авторські права, музичний продакшн, а також програми менторства, делегації та довгострокові співпраці з музичними сценами інших країн Європи. 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев