Sasha Boole виступив на легендарній ТВ-програмі «2 Meter Sessions» (Нідерланди)

Опубликовано 22 января 2019 г.

Перший серед українських артистів.


Нещодавно український фолк/кантрі виконавець Sasha Boole відіграв ексклюзивний концерт для легендарної програми «2 Meter Sessions», яка існує з 1987 року. В різні роки там виступали INXS, R.E.M., Foo Fighters, Radiohead, The Cranberries, Coldplay та інші світові зірки. Саша Буль став першим українським артистом, якого запросили для участі в ній.

Український сінгер-сонграйтер відвідав Нідерланди заради участі у найавторитетнішому європейському шоукейс-фестивалі Eurosonic Noorderslag, який пройшов минулого тижня в м. Гронінген. На нього приїжджає близько 4 тисяч найвпливовіших експертів музичної індустрії та протягом трьох днів виступає більше 450 артистів з усього континенту. Саме на цьому бізнес-заході вирішується, яка молода музика буде звучати по всій Європі наступні декілька років.

На Eurosonic Noorderslag  музикант з Чернівців відіграв одразу два аншлагових концерти, був запрошений для інтерв’ю на національне телебачення та зіграв акустичний сет для програми «2 Meter Sessions». Не дивлячись на те, що у виконавця є пісні англійською, журналісти попросили заграти саме україномовну пісню. Адже такого в них не було за весь час існування їх програми:

Менеджерську підтримку Саші на шоукейсі здійснювала незалежна ініціатива Music Export Ukraine, що допомагає вітчизняним артистам будувати міжнародну кар’єру та успішно виступати на закордонних бізнес-заходах.

Фото: Jorn Baars

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев