TOLO4NYI представив любовний маніфест в п’яти частинах

Опубликовано 11 октября 2018 г.

Нова українська музика.


Український поп-рок проект Жені Толочного TOLO4NYI випустив свій другий EP. До релізу потрапило п’ять пісень, дві з яких вже відомі слухачам. Це сингл та кліп і кліп «Твоє имя», а також сингл «Не питай».

Матеріал EP «Серце з краю» записано на чотирьох різних столичних студіях з 2017 по 2018 рік.

Женя Толочний: «Для мене це дуже важливий крок — створення EP українською мовою, де тексти ми вдягли в модний саунд. Для роботи над міні-альбомом “Серце з краю” я зібрав команду найактуальніших для мене українських саундпродюсеров. Це люди, які відчувають тренди і створюють їх. У нас вийшло поєднати тексти українською і хльосткі біти в цілісний альбом. Загорнув я все це в поп-обкладинку. Я дуже вдячний всім хто працював над альбомом, за те що надихнули мене і додали душі до музики, яку я рік створював в домашній студії.

“Серце з краю” — це і гра слів. Головний трек альбому “про дівчину без серця” і одночасно про вибір бути не схожим на інших, про можливість наповнити своє життя і серце новим змістом».

Також Женя Толочний розповів про кожну з пісень альбому «Серце з краю» окремо:

«“Твоє імя” — “перша ластівка” в роботі на новим звучанням. Ця пісня — справжній крик у безодню імені, яке неможливо викреслити, бо воно викарбуване на серці. Дуже емоційна робота та настрій, який я  люблю приміряти на себе.

“Під шкірою” — ця пісня була дуже потужною на початку роботи над нею, але розуміння лірики у віршах дало більш легке відчуття,  й народилося  аранжування,  яке поглинається разом із кров’ю. Те що під шкірою. 

“Серце з краю”— ця пісня справжній маніфест до дівчат, які мають вражаючу красу, але ховають свої справжні почуття та серце.

“Хочу бути з тобою” — хочу щоб дівчата прийняли цю пісню як «заспокійливе» для моментів, коли є відчуття, ніби світ відвернувся від тебе. Адже завжди може бути герой, який позбавить від біди й забере з собою.

“Не питай” — я намагався зобразити реальність стосунків,  коли людина грає у подвійну гру. Не любить, та все одно тримає за руку задля  власної впевненості. Хотів сказати все в обличчя й подивитися в очі».


Над піснями працювали:

1. «Серце з краю»

Слова, музика — Женя Толочний, саундпродюсер Даніїл Марін (The Erised).

 2. «Не питай».

Слова — Женя Толочний, Музика — wavewalkrs  (Юра Водолажський та Нікіта Рева), саундпродюсери — wavewalkrs.

3. «Під шкірою»

Слова, музика — Женя Толочний;  Саундпродюсери — wavewalkrs.

4. «Твоє ім’я»

Слова, музика — Женя Толочний, студія Dynamika Music, саундпродюсер — Кірілл Матюшенко.

5. «Хочу бути з тобою»

Слова, музика — Женя Толочний, саундпродюсер — Саша Чунін, студія Chunin Production.

TOLO4NYI

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев