TOLO4NYI презентував пісню, для якої вперше сам записав всі інструменти

Опубликовано 19 мая 2020 г.

Це «Весна».


 
Новий сингл проекту Жені Толочного TOLO4NYI «Весна» — це перша пісня з майбутнього альбому, до якого автор вже має три готових сингли і десяток замальовок.
 
Женя Толочний:
 
«Пісня “Весна” з’явилась рік тому. Я вперше зробив пісню повністю сам — написав текст і музику, записав вокал та всі музичні інструменти — гітару, бас, клавіші, семплував барабани. Я знайшов цікавих хлопців, з якими маю спільні погляди й смаки — продакшн DNKmusic, з ними наразі реалізую свої поп-фанкові ідеї.
Пісня “Весна” має мій характер, який я є сьогодні, і це дуже круто. Після пошуків у минулих релізах, мені вдалося знайти музичну формулу, в якій мені нарешті комфортно. Раніше я створював музику, як мені здавалось, яку від мене чекали. Тобто я вжився в образ якогось ліричного героя, який насправді  не я.  Тепер я пишу і продюсую те, що насправді  хочу створювати — виходить фанк майбутнього.
 
Коли я планував студійні сесії , почав думати про  свою “команду мрії” — найкращих музикантів українських, які запишуть пісні для нового альбому. А потім відчув, що збирати команду, мотивувати людей, доносити до них свою ідею — не хочу. Що все в моїй голові, що час спробувати зробити це самому. Я не мультиінструменталіст, мені було  важко записувати інструменти, якими не володію вільно, та емоція, натхнення й впертість допомогли».
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев