TOLO4NYI презентує альбом «Де ви є» в київському Alchemist Bar

Опубликовано 16 ноября 2021 г.

Перший концерт за довгий час та перший лонгплей в кар’єрі артиста.


Вже 25 листопада TOLOCHNYI зіграє перший за два роки концерт в київському Alchemist Bar. Проєкт українського музиканта та продюсера Жені Толочного, відомого своєю появою у «Голосі Країни» та у турі з гуртом «Скрябін», презентує новий альбом «Де ви є», а також пісні з попередніх релізів.

Платівка «Де ви є» має 8 треків, матеріал записаний в Києві протягом останніх двох років. Всі музичні інструменти Женя записав сам, не долучав інших музикантів чи музичних продюсерів. Альбом зайняв верхні рядки в українських плейлистах на різних діджитал платформах.

Слухати альбом «Де ви є»

Женя Толочний: «Через тиждень після релізу альбому трек “So On” з альбому “Де ви є” досі на першому місці українського плейлиста SPOTIFY і це дуже приємно! Ми зробили дійсно крутий продукт, яким я пишаюся. Я щиро дякую всім хто слухає мою музику.

Я працював над альбомом два роки і вперше відмовився від музикантів та музичних продюсерів. Альбом став пробою якості на яку я здатен, як музикант. Коли писав перші пісні, то не міг уявити що всі інструменти запишу сам. Але почув перші результати і зрозумів  зможу.

Найбільш знакова для мене пісня в альбомі “So On”. Бо в ній іронія і відображення мого життя звичайного музиканта, який мріє бути почутим попри все. Альбом має назву “Де ви є”, бо це мій привіт усім хто ще не почув, та усім хто мене знає».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев