Прем'єра синглу та кліпу: TOLO4NYI «Твоє ім'я»

Опубликовано 6 сентября 2017 г.

Нова українська музика на Open.ua.


Столичний поп-рок музикант Женя Толочний презентував першу новинку за рік. Сингл «Твоє ім’я» став першим до майбутнього альбому TOLO4NYI. Кліп знімали в Києві та Нью-Йорку.

Слова та музика пісні: Женя Толочний. Студіі: DYNAMIKA music,  8x8 production. Саундпродюсер: Кірілл Матюшенко.

Сингл TOLO4NYI «Твоє ім’я» у iTunes

Режисери кліпу: Кірілл Матюшенко, Павло Бекезін. Оператори: Павло Ащаулов, Таня Дудник. Монтаж: Павло Бекезін. Стилісти: Кірілл Матюшенко, Лєна Богданова. Візажист: Ольга Мишуга.

Женя Толочний про пісню «Твоє ім'я»: «Ця пісня — початок  мого нового етапу. Кілька років я писав пісні різними мовами, а зараз почав писати українською — просто так відчуваю. А під час мого минулорічного виступу в Києві, під час презентації EP, найбільше людям сподобався саме трек “Твоє ім'я”, тому я вирішив не зважати на те, що пісня занадто лірична, I вона стала першим синглом нового альбому.

Стосовно музики — після експериментів  в EP “ЧерноеБелое”  з живим звучанням, мені хотілося чогось радикально нового, і я віддав аранжування пісні саундпродюсеру Кіріллу Матюшенко з Білорусі, який у нас відомий роботою над альбомом O.Torvald “Нашілюдивсюди”. Результатом я задоволений, трек досить точно передає мій емоційний стан зараз».

Женя Толочний про кліп «Твоє ім'я»: “Відео складається з двох історій, знятих різними режисерами. Першу частину  знімали з Кіріллом Матюшенко в Нью-Йорку у лютому. Невеликою командою поїхали в Америку,  орендували техніку і гуляли, закохані в це неймовірне місто.

Головна героїня кліпу — прекрасна Елла Петрушко, яка не тільки круто працює в кадрі, а ще й ідеально знає Нью-Йорк і допомогла нам з вибором локацій. На жаль ми не встигли відзняти все, що планували. Зокрема за кадром лишився новенький Ford Mustang,  який нам дістався безкоштовно для зйомки. 

Другу частина кліпу знімали з Павлом Безекіним в Києві цього літа. Сюжетна лінія проста й емоційна — це такі  собі привиди жінок і мене самого в дзеркальному відображенні. Це різний я і з різними емоціями та спогадами».

TOLO4NYI

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев