Прем’єра альбому: The HARDKISS «Залізна ластівка»

Опубликовано 19 сентября 2018 г.

Наступна сторінка в історії The Hardkiss.


Стильний столичний гурт The Hardkiss презентував третій студійний альбом «Залізна ластівка». До альбому потрапили 15 композицій, включаючи вже відомі сингли «Журавлi», «Lovers», «Кораблі», «Мелодія», «Free Me», а також так звані інтро «Привіт» та аутро «Бувай».

Більшість пісень — україномовні. Звучання пісень стало більш електронним, а лірика стала інтимнішою. Музиканти порівнюють нову платівку з космічним кораблем, який тримає чіткий курс, і водночас з образом жінки, адже легкість та свободу в альбомі гурт поєднав зі сміливістю та силою.

Слухати альбом The Hardkiss «Залізна ластівка»

«“Залізна ластівка” — дуже правильний з точки зору створення та концепції альбом. Він цілісний, ми створили його на одному диханні, хоча робота над платівкою тривала близько двох років. Він дуже масштабний. Крім пісень в альбомі ви почуєте вірші. І це дуже приємно особисто для мене. Вірші я пишу з 7 років. У дитинстві це було неймовірною мрією — випустити свою збірку віршів. Мрії здійснюються. Саме такий космічний альбом The HARDKISS прагнули створити і випустити восени 2018-го», розповіла фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Нагадаємо, що вже скоро команда розпочне тур на підтримку альбому, а вже 19 жовтня The HARDKISS представлять альбом «Залізна ластівка» на ексклюзивному шоу в Києві. Концерт відбудеться у Палаці спорту.

Генеральний партнер концерту — «Київстар».

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев