Оголошено лайн-ап Europe Stage фестивалю Sziget: Дорн, Hippocampe Fou, Algiers та інші

Опубликовано 9 апреля 2019 г.

30 артистів з 20 країн на Europe Stage у Будапешті.


Sziget Festival розкрив імена мультижанрового інтернаціонального лайн-апу Europe Stage. Серед 30 артистів з 20 країн на сцені Sziget 2019 виступить Іван Дорн.

Він приєднається до тижневого перетину культур у Будапешті як представник нової музики, що наповнить кожен одного з найбільших музичних фестивалів світу.

Виступ Дорна на фестивалі Sziget  заплановане на 11 серпня.

В ці ж дні вперше на Sziget виступить і швейцарська зірка, універсальна Sophie Hunger – сінгер-сонграйтер, кіно-композитор і мульти-іструменталіст, самобутній електро-фольк якої швидко поширюється Європою. Італійський інді-поп-реп-дует Coma Cose, відомий неперевершеною сценічною енергією, який стане одним із хедлайнерів сцени.

Також у програмі сцени цього літа і французький андеграунд-хіп-хоп Hippocampe Fou, інді-рокери з Латвії Carnival Youth, електронний інструментальний колектив з Нідерландів Jungle By Night, чеський кельтик-панк-гурт Pipes and Pints, навіжені Algiers, бельгійське реп-тріо L' Or du Commun, польські рок-зірки Cheap Tobacco, місцеві угорські поп-герої Mongooz and the Magnet, безтурботна голландська сінгер-сонграйтер Naaz та багато інших.

Sziget пишається своєю інтернаціональною програмою з більш ніж 1000 артистів з близько 60 країн світу. Europe Stage належить важливе місце у ній вцілому та у знайомстві європейців з українською музикою.

Окрім Дорна на Europe Stage фестивалю Sziget цього року виступить і лауреат премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019. Лонг-ліст премії з 14 найактуальніших українських артистів було оголошено днями. До нього увійшли гурти ADAM, Braii, Cape Cod, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem і «ЦеШо». Переможця буде визначено наприкінці травня, за результатами голосування на сайті http://sziget.apps-m.com/

В минулі роки на сцені Sziget Europe Stage виступали українці ONUKA, 5’nizza, Brunettes Shoot Blondes, Kadnay, Atomic Simao і українсько-білоруський гурт Brutto.

Приймаючи 500 тисяч фанів з більш ніж 100 країн щороку, Sziget поширює ідею «Love Revolution», святкує і несе любов, прийняття, толерантність і свободу у серці Будапешта і за його межами. Sziget поєднує музичну програму з театром, цирком, кабаре, інсталяціями, перформансами і артом. Розташований у Будапешті на острові Обуда Sziget сформував навколо себе спільноту, яка створила справжній Острів Свободи. 27-й Sziget з хедлайнерами Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, Martin Garrix і The National має стати найбільшим і найкращим за всі роки.

Sziget повертається 7-13 серпня. Вартість квитків зростає 9 травня.

Більше деталей на szigetfestival.com/ua/.

Лайн-ап Europe Stage за підтримки Ibis:

Ivan Dorn

Hippocampe Fou

Jungle by Night

Bosse

47Sou

Maruja Limón

Algiers

Sophie Hunger

Lord Esperanza

Coma Cose

L' Or du Commun

Whispering Sons

Carnival Youth

Naaz

Leoniden

I Hate My Village

Lucille Crew

Idiotape

The Ringo Jets

Pipes & Pints

La Ganga Calé

Rendez-Vous

Celeste Buckingham

Mörk

Esti Kornél

Satellites

Belau

Cheap Tobacco

Hearts Hearts

Mongooz and the Magnet

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев