«Wheels of Madness»: як Sziget змінює та надихає одного фана

Опубликовано 22 ноября 2019 г.

Дейв Грол: «He’s the fucking star of the show, right there!».


Все більше піклуючись про інклюзивність, Sziget запрошує повернутися в заключні моменти цьогорічного фестивалю, коли легендарні рокери Foo Fighters зіграли хедлайнерський концерт на Main Stage. Саме тоді, під час виконання хіта «Everlong», хлопець, який краудсьорфив у інвалідному візку, був помічений гуртом серед сотні тисяч сігетців. Між приспівами лідер гурту Дейв Грол прокричав, що хлопець — зірка шоу («He’s the fucking star of the show, right there!»). Сігетеця запросили на сцену і донесли до неї на руках публіки разом із візком. Поруч з Foo Fighters він, збентежений і щасливий, виконав характерний роковий фінал з розбиванням гітари.

Але ще до того, як новина про це облетіла світ, незалежна знімальна група приїхала на Sziget, щоб дізнатися більше про цього сігетця більш детально, створивши надихаючий короткометражний фільм «Wheels Of Madness».

Виявилося, що головний краудсьорфер останнього дня Sziget 2019 — це 33-річний Gal Mizrachi (AKA Gal Festival), мультимедіа-учитель з Тель-Авіва. Він відвідував угорський фестиваль протягом останніх 5 років і має намір не зупинятися.

«Sziget змінив моє життя. Це мій улюблений фестиваль і моє улюблене місце на Землі. Він розказав мені багато про мене самого, людяність, доброту, дружбу і розширив мої музичні пізнання завдяки різним артистам з усього світу. Він довів мені, що обмеження існують тільки в нашій голові. Я став кращою людиною і кращим другом завдяки Sziget. Дякую!», — розповів Gal.

Sziget продовжує розвивати свій інклюзивно-орієнтований підхід. Фестиваль гарантує, що насолоджуватися усім, що він пропонує, можуть сігетці з будь-яким підґрунтям і фізичними особливостями.

Протягом тижневого фестивалю цього літа на Острові Свободи опинилося 530 000 фестивальників з усього світу, від Нової Зеландії до Бразилії.

Sziget 2020 відбудеться 5-11 серпня у столиці Угорщини — Будапешті.

Перша хвиля квитків на наступний Sziget вже вийшла у продаж 14 листопада з акцією «Szitizen Prime» і ексклюзивними подарунками для найвідданіших фанів. Тижневі квитки на Sziget 2020 за найнижчою ціною можна купити на сайті.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев