ONUKA та «НАОНI» презентують нове шоу «MOZAЇKA» у Києві

1
Опубликовано 1 марта 2019 г.

Нова історія ONUKA.


Після великого всеукраїнського туру ONUKA з альбомом «MOZAЇKA», Ната Жижченко з колегами готова до нових творчих експериментів.

Альбом «MOZAЇKA» зібран з сотень дрібних деталей та фрагментів. Це перетин інновацій сьогодення та музичних традицій минулого, а точкою цього перетину восени стане столичний Жовтневий Палац.

Уперше в Києві — нове шоу ONUKA за мотивами платівки «MOZAЇKA у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ). Більш ніж 50 музикантів на сцені та понад 40 національних інструментів. Серед них: бандури, цимбали, кобзи, басоля, ліра, телинка, козобас, сурма, бугай, флояра, дуда, дримба, рубель, береста.

Альбом «MOZAЇKA» у виконанні ONUKA & НАОНI — це інтерактивний проект, в якому музика, відео та меседжі утворюють єдине ціле. Концептуально-завершене послання масштабоване до виконання з цілим оркестром в неповторній атмосфері Палацу.

Довгоочікуване шоу від одного з найцікавіших проектів сучасної української музики, що вже відомий у багатьох країнах світу. 25 жовтня, Київ.

Квитки у продажу з 5 березня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Наталя 4 марта 2019 г. 13:06
    Це найкраще з сучасної сцени.