ONUKA та НАОНІ випустили новий концертний альбом

1
Опубликовано 25 декабря 2019 г.

Різдвяний подарунок від ONUKA та НАОНІ.


За 2019-й рік електро-фолк гурт ONUKA відіграв матеріал з альбому «MOZAЇКА» у Європі, Китаї, США та Канаді.  Українська ж аудиторія почула пісні з другої платівки гурту в оркестровому супроводі. Разом із НАОНІ музиканти переосмислив традиційне концертне звучання, надавши йому нової форми.
 
Напередодні зимових свят ONUKA дарує запис концерту з НАОНІ всім своїм слухачам, незалежно від того, де вони у цей час.
 
Відсьогодні оркестрова версія альбому «MOZAЇКА» у вільному доступі на всіх стрімінгових платформах. Запис став другим лайв-релізом у дискографії гурту, а окрім треків з «MOZAЇКА» на ньому можна почути сингли «XASHI», «ZENIT» та оркестрову п'єсу «ВАТРА» Володимира Матвійчука. 
 
Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA: «Музиканти НАОНІ розкрили наш другий альбом саме у музичному плані, надавши йому нових відтінків. Завдяки народним інструментам сингл  “ZENIT” ніби повністю розквітнув, а от “XASHI” — набув авангардного звучання. Для мене цей запис свого роду музичний підсумок року, який був насичений гастролями. У ньому є дві складові, які для мене надважливі: сцена та наш слухач».
Нагадаємо, нещодавно гурт представив відео на трек «ZENIT», режисером якого виступив Євген Філатов. Костюми для кліпу створювала Леся Патока з одягу, знайденого на київський секонд-хендах — цим привернувши увагу до усвідомленого споживання речей у наші дні. 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Артем 3 января 2020 г. 3:44
    Наша гордість!