Кращі джазові концерти травня в Caribbean Club

Опубликовано 6 мая 2019 г.

Karina Mugir Quintet, DJanGoBeat та Cherkasy Jazz Quintet.


В рамках концертів серії Live Jazz Monday в столичному Caribbean Club Concert Hall відбудуться виступи кращих джазових музикантів країни.

Так, вже 6 травня на сцені клубу зіграє Karina Mugir Quintet, лідеркою якого є Каріна Мугір, яка в якості бек-вокалістки співпрацювала з гуртами «Океан Ельзи» та The Maneken. Також співачка відома своїми музичними експериментами та різножанровими програмами. На концерті ж в Caribbean Club на вас чекає оригінальне аранжування джазових стандартів, віртуозні імпровізації та авторські твори.


Наступного понеділка, 13 травня, в клубі виступить джазовий квінтет DJanGoBeat, в репертуарі якого — мікс циганського свінгу та філігранних імпровізацій. «Родзинкою» виступів колективу є інтелектуальний гумор та музика часів сухого закону.


А 20 травня джаз-бенд Cherkasy Jazz Quintet та Михайло Євтушенко презентують програму «Remembering the Beatles» — хіти легендарних The Beatles у джазовому аранжуванні. На одній сцені зустрінуться old-school віртуози, володарі найбільшого джазового здобутку Cherkasy Jazz Quintet та молода кров української джазової сцени Михайло Євтушенко.

Джазовий понеділок — гарний традиція тижня в затишному місці столиці.

Квитки на концерти можна знайти тут

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев