Джазовий вересень у Caribbean Club

Опубликовано 5 сентября 2019 г.
Автор: Open.ua

Восени столичний Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити гостей концертами кращих джазових виконавців. Зігрівати меломанів вересневими вечорами будуть: шоу «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом, Квартет Руслана Єгорова та багато інших. Детальніше — в спеціальному дайджесті.


8 вересня — Speakeasy Jazz

8 вересня на гостей Caribbean Club Concert Hall чекає музично-танцювальне ретро-шоу Speakeasy Jazz від творців шоу «Епоха Джазу», з виконанням автентичної музики «золотої ери джазу», популярними танцями та атмосферою клубів Нью-Йорка і Чикаго початку минулого століття. Дрес-код вітається — ретро і вінтаж.


9 вересня — Nataliya Lebedeva Trio і Лаура Марті

9 вересня в рамках серії концертів «Live Jazz Monday» виступить Nataliya Lebedeva Trio та відома джазова співачка Лаура Марті з програмою «WAVES». Музиканти презентують авторські англомовні композиції.


12 вересня — «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

У четвер, 12 вересня, у Caribbean Club відбудеться традиційне шоу «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band, а також чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Родзинка шоу — танцювальні перформанси чуттєвого балету NC-17 Showballet та захоплюючі історії про легендарні композиції від Олексія Когана.


16 вересня — Balance Quartet

16 вересня в рамках серії концертів «Live Jazz Monday» виступить Balance Quartet. Колектив представить авторські композиції, ліричну і кінематографічну музику, але не обійдеться без сюрпризів.


23 вересня — Анастасія Белінська та Early Bird Band

23 вересня Анастасія Белінська та Early Bird Band представлять програму «Український джаз». У програмі концептуально сімейного бенду і молодої співачки — українські народні пісні в джазових обробках, а також авторські композиції українською мовою. На гостей чекає затишна сімейна атмосфера і несподівано приємне звучання відомих пісень.


29 вересня — Тетяна Амірова

29 вересня фіналістка шоу «Голос країни» Тетяна Амірова виступить з шоу-програмою «Yiddish Jazz», яка складається з єврейських історій у виконанні одеситки Тетяни Амірової в супроводі віртуозних музикантів і танцюристів. Композиції об’єднані сюжетом про життя артистки, її рідного міста, приправлені гумором та одесько-єврейськими традиціями.


30 вересня — Квартет Руслана Єгорова

30 вересня серію концертів «Live Jazz Monday» продовжить музичний вечір «Jazz about Love» у виконанні зірок української джазової сцени — Квартету Руслана Єгорова. Музиканти презентують романтичну програму «Jazz about Love» з піснями, відомими завдяки Френку Сінатрі, Діна Мартіна та інших.

Дізнатися детальніше про концерти та купити квитки можна на сайті Caribbean Club Concert Hall

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев