7 цікавих джазових концертів серпня в Caribbean Club

Опубликовано 6 августа 2019 г.
Автор: Open.ua

Столичний клуб Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити меломанів найрізноманітнішими джазовими концертами й влітку.

Серед найцікавіших подій серпня — «лайв» ізраїльського піаніста Таля Бабицького, шоу «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом, джазово-танцювальний перфоманс «Music & Motion» та багато іншого. Детальніше про концерти серпня — нижче.


8 серпня. Квартет Руслана Єгорова

Квартет Руслана Єгорова представить програму «Бразильський Джаааз». На гостей чекають бразильські мелодії, що лунали у знаменитому нью-йоркському Карнегі-Хол та барвисте поєднання самби та босанови. nova. У виконанні «золотого голосу» українського джазу пролунає 100% хіт босанови «Só Danço Samba», який свого часу підкорив легендарну Еллу Фіцджеральд.


12 серпня. W KEY

12 серпня в рамках серії концертів «Live Jazz Monday» виступить український гурт W KEY з програмою «Jazz&Beatbox». На концерті музиканти представлять авторські блюзові композиції, джазові імпровізації у надсучасному форматі у супроводі вокальної перкусії, вокальну трубу у виконанні голосу, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями.


15 серпня. Таль Бабицький (Ізраїль)

15 серпня ізраїльський композитор та піаніст Таль Бабицький вперше виступить у Києві. Його називають одним з найбільш плідних композиторів і виконавців нашого часу. Саме Таль створив новий стиль під назвою «космічний ф’южн» — суміш джазу і поп-року, романтичної музики та латинськиї ритмів.


19 серпня. Мар’яна Головко та Павло Ігнатьєв

19 серпня гості Caribbean Club Concert Hall зможуть відпочити під акомпанемент вишуканої пари з роялю та вокалу — чарівної співачки й актриси Мар’яни Головко та одного з найтитулованіших молодих піаністів України Павла Ігнатьєва. Музиканти представлять авторські твори та джазові стандарти, а також оригінальні арт-поп та crossover-композиції.


29 серпня. «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом

29 серпня відбудеться традиційне шоу «Джаз для дорослих» з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band. У цей вечір наживо пролунають всесвітньо відомі композиції у виконанні Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Усе це доповниться танцювальними перформансами балету NC-17 Showballet.


30 серпня. Dennis Adu Septet та Аліна Сокульська

30 серпня колектив Dennis Adu Septet та танцівниця Аліна Сокульська представлять джазовий танцювально-музичний перформанс «Music & Motion». Авторські композиції одного з кращих джазових трубачів України Денніса Аду поєднаються з сучасними джазовими танцями хореографа Аліни Сокульської.


31 серпня. Маріетта Арушанян та Crocodile Project

В останній день літа молода джазова співачка Маріетта Арушанян та колектив Crocodile Project презентують проект Armenian Jazz. Музиканти представлять програму, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі «етно», а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова, лідера Crocodile Project.


Квитки на концерти можно купити на сайті Caribbean Club Concert Hall.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев