5 концертів тижня від Marco Concert

Опубликовано 19 июня 2018 г.

Літо, Київ, джаз.


В рамках серії концертів на літніх майданчиках столиці цього тижня відбудеться одразу декілька цікавих подій від Marco Concert.

Джаз на пляжі — Greatest Hits.

19 червня, 20:00.

Київ, Труханів острів, ПБК.

Вечір вівторка стане затішнішим завдяки світовим хітам джазу у виконанні Національного Академічного духового оркестру, заснованого у 1979 році.

Різні напрямки джазу, легендарні джазмени і їх найвідоміші композиції — все це в один вечір на узбережжі ЮБК. У програмі — хіти Елли Фіцджеральд, Ширлі Бессі, Френка Сінатри, Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Хербі Хенкока, і Чіка Коріа. А також найкраще з репертуару оркестрів: Гленна Міллера, Дюка Еллінгтона, Каунта Бейсі, Бені Гудмена і Гордона Гудвіна.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Sinatra.

20 червня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1)

Концерт присвячений одному з найбільших голосів в історії світової музики — легендарному Френку Синатрі.

«My Way», «New York», «Fly Me to the moon» ... Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет віртуозного піаніста, лідера сальса-бенду DisLOCAdos — Іллі Єресько. Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу.

У цей вечір на сцені: Ілля Єресько — клавіші, Валентин Корнієнко — контрабас, Анатолій Шмаргун — барабани, Роман Руссу — вокал.

Ілля Єресько — відомий київський джазовий піаніст, випускник музичного училища ім. Глієра. Кілька років вивчав закони композиції під керівництвом композитора Анатолія Золкіна. Брав участь в колективах: Схід-Side, Квартет Гьотца Грюнберга, Kiev Salsa Kings, Овсяников & Єресько Band, DisLOCAdos.

Роман Руссу — молодий український співак, автор пісень, фіналіст вокального шоу талантів «Голос» з команди Потапа. Вокаліст з унікальним тембром, який не залишить вас байдужими.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Джаз на пляжі — Bossa Nova.

21 червня, 20:00.

Київ, Труханів острів, ПБК.

Вечір робочого дня прикрасить сальса-бенд Dislocados з новою програмою «Bossa Nova», що об'єднує гармонію джазу і бразильські ритми. Забудьте на цей вечір про взуття, ми танцюватимемо прямо на піску під палкі, як сама Бразилія, мелодії.

Dislocados, відомий раніше як Salsa Kings, був заснований талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду.

Запальний настрій Бразилії для вас створюють: Ілля Єресько (клавіші, бенд-лідер), Анабель Чуприна (вокал), Ольга Приходько (вокал), Андрій Чайка (тімбалес), Олександр Івлєв (конги), Арсеній Яндюк (бонги), Сергій Клюєнко (бас), Денніс Аду (труба), Антон Самутин (труба), Олександр Чаркін (тромбон).

Увечері 21 червня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде спекотно та весело. Подорож у ритми боса-нова розпочнеться о 20:00.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Ray Charles.

21 червня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1)

Теплим літнім вечором, у мальовничому ботанічному саду прозвучать хіти генія соулу Рея Чарльза у виконанні колективу Old Fashioned Band під керівництвом Павла Ігнатьєва.

Гарний настрій для вас створюють: Анян Удонгво — вокал, Клеулія Даніель — вокал, Христина Мутамбе — вокал, Павло Ігнатьєв — клавіші, Андрій Чмут — саксофон, Джордж Івез — бас, Тобі Фантонаде — барабани.

Рей Чарльз: «Госпел і блюзи, по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому,  говорите ви про жінку або про бога».

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Jazz Arsenal — Laura Marti & Jazz Kolo.

22 червня, 20:00.

Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12)

22 червня в стінах «Мистецького Арсеналу» виступить один з найталановитіших інструменталістів України в компанії кращих українських джазових музикантів.

Колектив відомого композитора і бас-гітариста Ігоря Закуса «Z-Band» з презентацією авторської програми «Return».

У їх виконанні прозвучать народні пісні в новому сучасному звучанні, а також авторські композиції.

Музику, наповнену імпровізацією з суміші джаз-фанку, smooth і поп-джазу для вас грають:

Ігор Закус (бас-гітара), Денніс Аду (труба, флюгельгорн), Родіон Іванов (клавіші), Денис Стрюцкій (гітара), Сергій Балалаєв (барабани).

Наповнить вечір проникливий голос українки вірменського походження Laura Marti. Це вокалістка, яка співає на шести мовах, співпрацює з відомими музикантами і бере участь у багатьох музичних проектах. Вона також учасниця численних джазових фестивалів і засновниця джазового колективу «Lela Brasil Project».

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев