Live Jazz Monday: Dennis Adu Quintet та Ivonika у Caribbean Club

Опубликовано 14 марта 2019 г.

Welcome to the Jazz.


Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall

Київський клуб Caribbean Club Concert-Hall продовжує серії концертів «Live Jazz Monday».

Найближчі джазові понеділки відбудуться за участі молодої і талановитої співачки Ivonika, зіркового колективу Dennis Adu Quintet та арт-бенду Imaginarium.

18 березня, свіжа кров української джазової сцени Ivonika на сцені Caribbean Club. На концерті пролунають авторські композиції співачки та пісні легендарних виконавців, таких як Сем Кук, Отіс Реддінг, Етта Джеймс та Емі Вайнхауз.

1 квітня в рамках джазових понеділків зіграє один з найяскравіших джаз-бендів України — Dennis Adu Quintet. Це зірковий склад музикантів з великим досвідом та визнанням, які грають з відомими артистами та найпопулярнішими гуртами. Колектив представить авторські джазові композиції та унікальну програму композицій видатного джазмена і дворазового володаря «Греммі» — Роя Харгроува.

8 квітня арт-бенд Imaginarium та Надія Ніколаєва у Caribbean Club презентують спеціальну романтичну програму у жанрі джаз-манушу та gypsy-jazz.

Надія Ніколаєва — музикант, діджей, радіоведуча авторських програм «Все-джаз» і «Час сови» на Old fashioned radio, а в складі колективу Imaginarium учасники різних фестивалів, серед яких «Кураж Базар», «Ретро Круїз» та «Джаз Коктебель».

Квитки на концерти

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев