5 фактів про новий альбом Postman: виклики сучасного світу, вплив українських авангардистів 20-х, психоделії 60-х та шугейзу 90-х років

Опубликовано 10 декабря 2021 г.

«Змінилось багато. Змінилось нічого»: 8 пісень, 8 історій, акустична гітара, губна гармоніка, ударні та рояль.


Postman (Костянтин Почтар, вокаліст гурту 5 Vymir) — український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. На творчість музиканта суттєво вплинула музика 60-х, а його власні пісні являються чудовими прикладами сучасного міського фольку. Postman виступав в 11 європейських країнах, ділив сцену з Warhaus, Seafret та Flunk. У 2021 році музикант зіграв близько 50 концертів у Польщі, Німеччині та Чехії.

Нові та вже відомі пісні, перший повністю реліз українською за 6 років

«Змінилось багато. Змінилось нічого» — третій студійний альбом Postman та перший реліз виключно українською з часів дебютного ЕР «Балі і Кораблі», який світ почув наприкінці 2015 року.

Новий альбом складається з 8 пісень, написаних під час пандемії. Серед них є вже відомі сингли «Кумири», «Як твої справи, насправді?» та «Антарктида» — спільний проект Postman з українськими полярниками зі станції «Академік Вернадський».

Слухати альбом Postman «Змінилось багато. Змінилось нічого» 

8 пісень про безперервний пошук свого місця у цьому буремному світі

Postman описує безперервний пошук свого місця у світі через призму гуманістичних ідей. Кожна з 8 історій має різну ступінь інтроспективності, але разом вони у певний спосіб вимальовують соціально-культурний зріз українського суспільства на межі 10-х і 20-х.

Акустична та електрична частини одного альбому

Новий альбом умовно можна поділити на дві частини — електричну, з аранжуванням в дусі психоделії 60-х та шугейзу 90-х, та акустичну — фолькові балади, виконані під сухий акомпанемент акустичної гітари та губної гармоніки, де істотну роль відіграють тексти.

На манеру текстів Костянтина впливали українські авангардисти 20-х років, бітники, німецька та аргентинська література 20 століття.

Робота над альбомом у Тернополі, Києва та Берліні

Запис та зведення платівки відбувалось у різних містах і країнах протягом 2021 року, за винятком пісні «1997», що була записана раніше.

Ударні та співпраця з Лесиком Драчуком (Omodada, Tik Tu), запис та рояль від Вадіка Лазарєва (5 Vymir)

Костянтин Почтар: «Перші 4 пісні альбому зроблені разом з Лесиком “Омодадою” у студії “Шпиталь Рекордс” в Тернополі. Лесик також грає у кожній з них на ударних. Ми витратили по одному дню на кожен трек. Часом, я мав готову пісню і навіть якісь аранжування, але у випадку з “Днем велосипеда” ми придумали все на місці, у треку навіть не було слів. Досвід співпраці з Лесиком — це одна з найцікавіших творчих колаборацій у моєму житті. “Кумири” і “Антарктиду” я записував вдома, коли ще жив в Берліні, а останні дві пісні — у студії Lipky Zvukozapys. Їх зводив Вадік Лазарєв, який також записав рояль у “Антарктиді”».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев