Учасники 5 Vymir, Tik Tu i Lemko Bluegrass Band представили спільну пісню

Опубликовано 8 мая 2020 г.

Київ, Львів, Тернопіль.


 
«1997» — це результат спільної роботи трьох українських музикантів, які записали пісню за один вечір у тернопільській студії Шпиталь Рекордс, керівником якої є Лесик Omodada Драчук. Автор обкладинки синглу — Андрій Бояр.
 
Пісня вийшла на лейблі Watra та вже доступна на Apple music, Spotify, Google Play, Youtube music, Deezer.
 
Музиканти почали роботу над піснею ще минулого року, а завершили в квітні цього. 
 
Костя Почтар: «З Ростом і Лесиком ми давно знайомі, але зустрілись втрьох випадково на дні вуличної музики у Львові цього літа. Ми всі виступали там на різних сценах і мали лише пару годинок вільного часу. Але провели їх так круто, що домовились зустрітись такою компанією ще разок.
За якийсь час ми зібрались у Тернополі, в студії Лесика і цілий день займались двома речима - чілили та джемили. Це був топовий день, один з хайлайтів осені. Погода — супер, ти тусуєш в студії з музикантами, яких дуже любиш, нікуди не треба йти, жодних планів. Це найкраща атмосфера для створення музики. Окрім джемів хотілось записати ще й якусь пісню. Я мав кілька готових і заспівав одну з них під акустику. Чуваки дописали свої партії і знову ми роз'їхались. І ось за півроку, на 4 тижні карантину Лесик висилає готовий трек — він дописав туди ще пару інструментів, спродюсував пісню. Це все сталось так натурально і спонтанно.
 
Це глибока і водночас легка пісня. У ній багато простору для слухача і його думок. Мені подобається, що вона інтерактивна. Її герой лише задає питання слухачам». 
 
Postman (справжнє ім’я Костянтин Почтар, вокаліст київської рок-групи 5 Vymir) — музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. 
 
Omodada — сольний проект тернопільського музиканта Лесика Драчука, одного з засновників групи Tik Tu
 
Рост Татомир — львівський музикант, мультиінструменталіст, учасник фольк-груп Lemko Bluegrass Band i Burdon Folk Band

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев