Прем’єра пісні та кліпу: alyona alyona та KALUSH «Гори»

Опубликовано 9 декабря 2019 г.

Краса Карпат в спільному кліпі alyona alyona та проекту Kalush.


З самого початку появи в інтернет-просторі тріо KALUSH підтримувала alyona alyona, тож колаборація двох хіп-хоп одиниць була неминуча.

Пісня «Гори» — це щира присвята українській природі. Альона Савраненко (alyona alyona): «Я пишаюся Україною, величчю її природи і тим, що народилася на цій землі». Режисером відео став Антон Шинкаренко, який зняв попередній кліп KALUSH «Ти гониш», в якому змусив хлопців виконувати трюки з вогнеметом і стрибати з парашутом.

У своїй новій роботі «Гори» режисер знову піддав небезпеці життя музикантів. «Зйомки тривали 2 дні по більше ніж 20 годин, в дуже щільному графіку. Альоні доводилося бороти свій страх висоти. Для того щоб дістатися на одну з локацій, потрібно було переступати через значні тріщини та розломи у скелі. Дерево, на якому сидять хлопці з KALUSH, розташоване над урвищем, на ньому було дуже небезпечно перебувати, але хлопці вкотре пішли на ризик, за що їм величезний респект!», — згадує автор кліпу.

А вибір локації, за словами режисера, був очевидний для всіх. «Гори займають особливе місце в моєму серці, я часто вибираюся в Карпати, ця атмосфера безумовно близька мені. У кліпі хотілося показати широту, самотність і тяжкість Карпатських гір. Перед написанням сценарію я подивився фільм “Тіні забутих предків” Параджанова. Крім того, я надихався культурними особливостями цієї місцевості і, звісно, самою піснею», — розповів Антон Шинкаренко.

Сингл «Гори» вийшов на лейблі Def Jam і вже доступний для стрімінга і скачування в усіх магазинах.

Apple Music

Deezer

GooglePlay

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев