«ВВ», Onuka, «ДахаБраха» та інші стали героями циклу програм «Фантастичні українці. Музика»

Опубликовано 24 сентября 2020 г.

А також Альона Альона, TheManeken, Yuko, Jerry Heil, Latexfauna та інші.


Нещодавно завершились зйомки другого циклу програм «Фантастичні українці», які на українських телеканалах покажуть вже в листопаді.

«Фантастичні українці» — це чотири програми про кіно, музику, літературу та мистецтво, героями яких стануть видатні амбасадори мистецтва України. Проект було створено за підтримки Українського культурного фонду.

Героями програми про музику стали як досвідчені українські артисти, так і яскраві зірки останніх років: «ВВ», «ТНМК», The Hardkiss, «ДахаБраха», Аліна Паш, Onuka, Альона Альона, The Maneken, Yuko, Melovin, Jerry Heil, Latexfauna, Круть, Kalush, Паліндром та інші.

Адже українська музика сьогодні — це різножанрові й талановиті виконавці, десятки музичних шоу, фестивалів, концертних майданчиків та інтернет-ресурсів.

Трохи фактів про фантастичних музичних героїв:

«Воплі Відоплясова» — старійшини української рок-музики, на чолі з незмінним лідером колективу Олегом Скрипкою. Музиканти першими почали співати рок на українській мові, представивши пісню «Танці» ще в кінці 80х років. Гурт довгий час працював у Франції, після повернення в Україну випустили хіт «Весна».

«Танок на майдані Конго» — хіп-хоп гурт, в піснях якого також є елеманти джазу, року та фанку. Гурт існує з 1989 року, але на великій сцені почали виступати з середини дев’яностих. Перший великий успіх до музикантів прийшов у 1997 році, після виступу на «Червоній руті». З тих пір команда представила сім альбомів, кожен з яких вже увійшов в історію української музики.

«ДахаБраха» — етно-хаос гурт, що існує вже майже 20 років. Один з найгостролюючих українських колективів за кордоном.

Юлія Саніна — співзасновник гурту The Hardkiss, відомого вдалим поєднанням лірики, драйву та міксом стилів. Власний стиль The Hardkiss привернув увагу і музичної преми, і великої кількості шанувальників. Гурт має велику колекцію нагород, в тому числі премії «Yuna».

Над фільмом працювали:

Катерина Кармаліта  — автор/генеральний продюсер

Ірина Сауріна  — виконавчий продюсер

Аліна Гисєва — сценаристка/ведуча

Максим Делієргієв —режисер фільму про музику

Микита Данилін — оператор-постановник

Олег Авілов — оператор

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев