Прем’єра кліпу: раёк «Волнами»

Опубликовано 9 июля 2019 г.

Пісня про кохання, задоволення і кінець світу.


Київський дует «раёк» — це Оксана Несененко (вокал, тексти) та Павло Слободянюк (біти).

Режисерами дебютного кліпу гурту виступили Євген Купоносов, який знімав відео для гурту «Скрябін», Сеpasa, Івана Дорна, а також Ангел Ангелов — режисер документального серіалу «Insider Projects», оператор-постановник спільного кліпа alyona alyona і Alina Pash, та багатьох інших робіт українських артистів. Зйомки проходили в парку Олександрія (Біла Церква).

Оксана Несененко:

«Початкова ідея була показати почуття людини, порівняти їх із силами природи. Але після фінального монтажу усе набуло нового змісту. Текст чи то про всепоглинаючу любов, чи то про задоволення, завдяки відеоряду став “говорити” також про... апокаліпсис.

Після перегляду відзнятого матеріалу залишилося враження сліпучого, грандіозного, але невблаганно кінця світу. Або людина поглине природу, або ж природа поглине людину. Я зовсім не релігійний людина, але раптово я побачила алюзію на персонажа з Книги Апокаліпсиса — Жінки, зодягненої в сонце. Є кілька тлумачень цього образу, у тому числі порівняння Жінки з церквою, але мені більше імпонують непопулярні трактування образу як Антихриста, або Єви (сміється). Щось яскраве, палаюче. Щось, що тягне за собою людину, як сонце, або любов: воно обпалить крила та перетворить серце на попіл. Нам властиво шукати закономірності, символи в усьому. Чим більше я дивилася відео, тим більше збігалося образів з притчі про Жінку. Навіть текст для мене став звучати по-новому. Але тут немає правильного трактування, кожен почує і побачить те, що захоче, і це буде правильно. Взагалі, всі пісні — або про любов, або про кінець світу».

Сингл «Волнами» вже доступний у всіх стрімінгових сервісах: https://band.link/LD4jq

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев