Це не гра: новий спільний трек Раёк та Krechet «GRA»

Опубликовано 24 декабря 2021 г.

Спільна колаборація двох артистів, які випустили найкращі альбоми у 2021 році у своєму жанрі.


раёк — поп-дует, який здивував усіх своїм дебютним альбомом «Море огня», який критики назвали найкращим поп-релізом СНД. Це мінорні роздуми про кохання, тривогу і вибір, які розмальовують прості мелодії, що в'їдаються.

Два молоді проекти — раёк и Krechet — презентували спільний трек «GRA»: танцювальну та харизматичну історію про розбите серце, виражену в діалозі двох артистів.

Змішування стилів (поп та хіп-хоп), мов (російська та українська), переплетення жіночого та чоловічого голосів, а також полярних смислів = все це і є колаборація раёк&Krechet.

Krechet: «В Україні багато талановитих людей, із такими приємно творити. Ну і люблю експерименти, наче як вдалося».

Слухати трек:
https://orcd.co/raek-krechet-gra

Krechet — репер-інкогніто, який у 2021 році випустив найкращий українськомовний хіп-хоп альбом «Україностан». Яскравий представник нової хвилі українського хіп-хопу, а також один із найкращих саунд-продюсерів України.

Оксана (раёк): «Мій парт про юнацький фаталізм після першого розбитого всерйоз серця (їх у нас дев'ять, як життів у кішок).

Тобі здається, що ти більше ніколи не зможеш радіти, весна ніколи не настане і взагалі, єдине бажання, яке в тебе залишилося, — сховатись на курній полиці назавжди. Життя закінчено.

І про це хотілося заспівати з кривою усмішкою страждальця.

Як мені здається, парт Krechet'а ніби бореться з моїми нав'язливими драматичними словами і відвойовує собі контроль, говорячи про те, що в цій грі немає правил — він сам себе ламає».

 

«раёк» Krechet

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев