Прем’єра кліпу: [O] «Мушечки»

Опубликовано 8 октября 2018 г.

«Забагато машин, забагато магазинiв».


Український інді-поп-гурт [О] презентув екранізацію свого найвідомішого синглу «Мушечки» — захопливу антиут[О]пію з непередбачуваним фіналом.

Сценарій кліпу за мотивами роману Джорджа Орвелла «1984» написав молодий і талановитий режисер Антрій Тащі. Втілила задум у життя команда його студії Tashi Vision.

Події у кліпі відбуваються в Києві в 2024 році. Влада технократів контролює свідомість людей за допомогою чипів, що розмивають кордони між реальним та віртуальним світом. «Чипізація=деградація», вирішують учасники [О] і здійснюють втечу «із системи» — назустріч музиці й природі.

Сценарій за мотивами оруеллівського 1984 написав молодий і талановитий режисер Антрій Тащі. Втілила задум у життя команда його студії Tashi Vision.

«Це історія про наше можливе майбутнє. Нам варто замислитися над тим, куди приведе нас шлях несвідомого споживання у світі матеріальних речей та розваг. Якщо ми перестанемо творити, ми втратимо себе», — розповідає вокалістка гурту Оля Чернишова.

Ще один учасник гурту [О] Саша Каспров доповнює: «Ми не випадково вибрали саме 2024 рік. Хотілося показати найближче майбутнє, ознаки якого ми бачимо вже зараз. Чип — це нав'язані ідеї. Люди зі зброєю - обмежене мислення, яке властиве нашому суспільству. Вони ніби стоять на варті і слідкують за тим, щоб усе лишалося в межах звичної системи цінностей. Наша роль — бути провідниками до свободи думки, а наша публіка — люди, які готові йти з нами».

Кліп для синглу «Мушечки» став призом для гурту за перемогу в номінації Young Blood на Jager Music Awards.

iTunes/Apple Music (UA)

GooglePlay

Soundcloud

Spotify

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев