Прем'єра кліпу: LETAY «Кохайтесь»

Опубликовано 14 февраля 2018 г.
Автор: Open.ua

New.


Саме сьогодні, в День усіх закоханих, гурт LETAY презентував сингл з відповідним меседжем.

Пісня «Кохайтесь» з'явилась майже рік тому і має драматичну історію, коли для вокаліста гурту Іллі Резнікова лютий був насправді дуже лютим, адже половину місяця музикант провів у ліжку із температурою.

«Було враження, що зима просто фізично вбиває мене. До цього додалися ще переживання щодо непроходження у фінал відбору. Але прийшла весна і все всередині змінилось. І я подумав, що насправді головна весна — все-таки не та, яка в календарі, а та, яка в серці. Так і написалась ця пісня – одразу виникли заспів та приспів…

А потім захотілось трошки жарту і виник другий заспів. Відверто кажучи, не мав якихось спеціальних планів щодо треку. Тим більше було приємно, що пісня сподобалась багатьом та виграла “Хіт-Конвеєр”», — згадує Ілля Резніков.

Команда вирішила дати пісні новий поштовх, бо її звучання від початку було свідомо концертним. Доопрацював трек на своїй студії «211» Віталій Телезин, один з кращих музичних продюсерів країни.

Зйомки відбувалися прямо посеред Києва біля набережної в середині листопада. Ілля настільки захопився процесом, що запропонував режисеру кадр, де він сидить на високому ліхтарі. Це було дуже ризиковано, оскільки не було жодної страховки, але впевненість музиканта всіх переконала і кадр був знятий.

Режисером відео вистуив відомий український кліпмейкер Сергій Солодкий,  а оператором — Юрій Король.

LETAY

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев