Киянам пропонують освідчитись у коханні зі сцени

Опубликовано 6 февраля 2020 г.
Автор: Open.ua

Щасливчики зможуть зробити це вже 14 лютого під час виступу «Друга Ріка», Скрябін»&«Юркеш» і Letay.


Незвичайний подарунок жителям Києва вирішив зробити квитковий сервіс Karabas в рамках акції «Сезон романтичних освідчень». Для того, щоб отримати шанс на свої хвилини слави на великій сцені в компанії українських музикантів, потрібно заповнити форму на сайті. Взяти участь в акції може будь-хто. Трьох переможців буде оголошено напередодні свята, 13 лютого.

Як обіцяють організатори концерту, заради найромантичніших освідчень, в День всіх закоханих вони ненадовго зупинять святковий концерт #ПРОЛЮБОВ і дозволять трьом щасливчикам розповісти про свої почуття прямо зі сцени. Саундтреком до визнання стануть пісні від гуртів «Скрябін», «Друга Ріка» та LETAY.

Нагадаємо, святковий концерт відбудеться в клубі Stereo Plaza 14 лютого. Його учасники — усі закохані і найліричніші артисти країни.

Українські рок-романтики «Друга Ріка» — автори культових «Вже не саме», «Три хвилини» і «Так мало тут тебе», під які в 2000-х багато переживали свої перші закоханості.

«Скрябін» — рок-група, любов до якої в різний час її творчості відчував в своєму серці практично кожен меломан.

LETAY — той самий хлопець, який підкорив глядачів Нацвідбору «Євробачення-2019» романтичним пісенним визнанням «Моя Мила».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев