Прем'єра кліпу: «Бумбокс» та O.Torvald «Вечiр в Рiо»

Опубликовано 2 августа 2018 г.

Нічний трилер в лісі.


Пісня «Вечiр в Рio» записана влітку 2014 року під час роботи над альбомом O.Torvald «Ти Є». Під час однієї з сесій Андрій Хливнюк, який виступає в цьому альбомі в різних ролях, заходить до студійної кімнати і говорить: «А ну, що ви зараз грали? Я знаю, що робити далі». Так з'являється поп-рок-хіт, пісня «Вечiр в Рiо».

Далекоглядний продюсер альбому, Олексій Согомонов, хоча й перебуває в абсолютній ейфорії від почутого, тонко натякає, що дуетна пісня O.Torvald / Бумбокс на альбомі вже є. Це римейк знаменитої «Сочи» гурту «Ляпис Трубецкой». Так що музикантам пропонують зібрати волю в кулак, підкорити Україну альбомом «Ти Є», що й сталося, а «Рio» лишити до кращих часів. Кращі часи настають в 2017 році.

Вперше офіційно пісня вийшла в серпні минулого року на альбомі гурту «Бумбокс» «Голий король», згодом спільний трек з’явився і в альбомі O.Torvald «Бiсайди».

Cлова пісні написав Андрій Хливнюк, над музикою працювали музиканти O.Torvald, композиція записана Дмитром «Бобом» Хомулко в київській студії «Бобіна».

Кліп знято за дві коротких ночі, на 29-му кілометрі траси Київ-Чоп, на другорядній дорозі, що веде до будинку якогось поважного чоловіка, що виїжджає на прогулянку з трьома машинами охорони.

Під час зйомок молодий український кліпмейкер Нікіта Квасніков змусив Женю Галича і Андрія Хливнюка пробігти не один десяток кілометрів.

І не просто пробігти, а робити це з ризиком для життя, адже за ними гналася на автомобілі розгнівана Анна Рікунова, яка зіграла головну героїню.

Окрім бігу Галич та Хливнюк зробили лишень 19 пострілів. Усі учасники зйомок живі та здорові, чого не скажеш про взятий в оренду кабріолет BMW…

Cпочатку «баварцеві» розбили лобове скло і подряпали стійку. Потім несподівано в одному з коліс виявилася дірка розміром зі сливу.

На другий день, наскаржившись в профспілку коліс, померло ще одне колесо. І за півгодини до завершення зйомки оператор подряпав карту дверей обвісом камери.

Якщо ви ще тут, просто подивіться кліп «Вечiр в Рiо». А якщо ви маєте  на продаж праву карту дверей від кабріолету BMW E93 325i, 2007 року — можете не дивитися кліп, негайно зв'яжіться з продюсером Согомоновим.

Режисер: Микита Квасніков.

Другий режисер: Микита Булгаков.

Продюсер: Олексій Согомонов. Cо-продюсер: Дмитро Червоний.

Оператор-постановник: Олександр Петроченко. Монтаж: Олександр Мішковський.

Гафер: Андрій Барсуков. Стиліст: Марія Сивякова, Яна Вишнякова. Мейк: Джулія Мельник.

Музиканти дякують компанії Filmotechnic, «Еко-Кейтеринг», Івану Смирнову за надану допомогу.

Фото: Дмитро Шитко

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев