Прем'єра кліпу: BRUTTO «Годзе»

Опубликовано 31 октября 2017 г.

У головних ролях — Сергій Міхалок з дружиною та сином.


Гурт BRUTTO презентував кліп на заключний трек альбому «Рокі» «Годзе». Автор слів — білоруський поет Янка Купала. У кліпі використана не оригінальна версія треку, а оновлена, автором якої став український композитор Роман Григорьєв, відомий роботою над оперою IYOV.

Зйомки відео відбувалися на пляжі під Одесою. Драматургія кліпу побудована на невеликій кількості локацій, але глибокій грі акторів та символізмі подій у кадрі. Усі три головні ролі зіграли члени родини фронтмена BRUTTO — сам Сергій Міхалок, його дружина Світлана Зеленковська та син Макар.

Сергій Міхалок, фронтмен BRUTTO:

«“Годзе” — це наш маленький родинний “Улісс”. Макарка з'явився на світ майже одночасно із BRUTTO і деякі ідеї та смисли колективу є для нас особистими, майже сакральними.

Мандруючі світом як Пілігрими, ми із Зєлєй навчилися ховати від сторонніх хвилювання за Макара, інших дітей, наше майбутнє. Але в кліпі ми намагалися показати атмосферу, в якій ми знаходилися в перші роки становлення BRUTTO.

Зараз головні бурі позаду і ми віримо, що саме наші діти дають нам сили йти своїм шляхом навіть у найтемніші часи. До речі, хоч Макар і плаває з двох років, ми все ж таки майже не грали хвилювання під час зйомок на баркасі, адже Чорне море було в той день дуже неспокійним. Всі стихії за нас!»

В основу історії покладений погляд Серія Міхалка на життя як воно є. Саме тому автори свідомо залишили відкритий фінал.

«Я можу слухати пісню «Годзе» нескінченно. Вона настільки багатогранна, що й відзняти хотилося величезну кількість версій. У нас вийшла ця. І я дуже радий, що ми додали певної магії. Сподіваюся, кожен зрозуміє щось важливе для себе. Це фільм із відкритим фіналом. Це тільки початок», — розповів режисер відео Дмитро Авдєєв, який також працював над відео BRUTTO «12 Обезьян», «Вечірнє сонце» та «Чайка».  

Зараз гурт BRUTTO знаходиться у грандіозному українсько-білоруському турі на підтримку альбому «Рокі». Завершальне шоу відбудеться 18 листопада в київській Stereo Plaza.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев