Прем’єра документального фільму «Brutto Nostra»

Опубликовано 10 октября 2019 г.

Довгоочікувана прем’єра від Сергія Міхалка і Brutto.

 


Brutto — це не просто музичний колектив Сергія Міхалка. Це справжній музичний локомотив, в арсеналі якого потужна енергетика і музичні бойовики. Це філософія життя і це справжня сім’я.

Після двох років роботи та десятків інтерв’ю Сергій Міхалок з однодумцями представив великий документальний проект «Brutto Nostra».

Фільм вийшов до 5-річчя Brutto, які за 5 років випустили три повноцінні альбоми, відіграли більше 500 концертів, які відвідали тисячі глядачів.

Документальний фільм «Brutto Nostra» вже доступний на всіх цифрових майданчиках колективу.

Фільм «BRUTTO NOSTRA» (версія цензурна)

Режисером фільму став великий друг Brutto — Дмитро Авдєєв, а продюсером проєкту виступив Антон Азізбекян, він же продюсер гурту Brutto.

Дмитро Авдєєв, режисер фільму «Brutto Nostra»:

«В історії світового шоу-бізнесу не траплялося нічого подібного і настільки унікального, як історія, яка сталася з Сергієм Міхалком. Впасти на саме дно і через кілька років піднятися на саму вершину в новому образі. Стати лідером трьох по-своєму унікальних і популярних груп. Написати таку кількість хітів і створити таку велику міцну сім’ю. Мати таке почуття гумору. Мати таку фізичну і внутрішню силу. Я навіть уявити не можу, наскільки треба бути унікальною і сильною особистістю. Цю історію мав хтось розповісти.

Без теперішніх труднощів не буває жодного хорошого фільму. Тури, переїзди, життєві перипетії в групі за два з гаком роки, більше 100 годин інтерв’ю і хроніки, — за це візьметься не кожен. Адже фільм не просто залишається на SD-картках і жорстких дисках. Фільм вже лежить на монтажі в твоїй голові, в твоїй уяві. Це одночасно складно і приємно. Ми впоралися.

І я безмірно щасливий, що про всесвіт “Brutto Nostra” розповісти вдалося саме мені. Це було моєю мрією. А тепер ця мрія поспілкуватися з Міхалком, гуртом Brutto і всіма, хто оточує цю людину, стане онлайн. Це круто!»

Віталій Гурков, соліст гурту Brutto:

«Для мене фільм — це великий сюрприз. Ми не знаємо самі до кінця, що в ньому буде. Оператори з нами їздили по різних містах, на різні концерти та фестивалі. Багато всього назнімали і багато всього ми наговорили як разом, так і окремо. І що увійшло в підсумковий варіант фільму — для мене велика загадка. Для мене прем’єра — це справжня прем'єра з несподіванками і сюрпризами. Я впевнений, що я багато чого згадаю і дізнаюся щось нове про наших хлопців.

Антон Азізбекян, продюсер фільму «Brutto Nostra»:

«На мій погляд, фільм, який ми знімали протягом 2-х з половиною років, безумовно потрібен і буде затребуваний серед наших фанатів, яким цікаве  закулісне життя BRUTTO family. Після вчорашньої прем’єри в Україні ми отримали, і досі отримуємо, круті і приємні відгуки від глядачів. Багато що залишилося за кадром, багато чого не знають наші шанувальники і про Сергія. Сергій Міхалок практично не дає інтерв’ю, а в фільмі нашому режисерові вдалося поговорити з Сергієм і зробити це так, щоб було цікаво, в першу чергу широкій  аудиторії. Також у фільмі є невеликі інтерв’ю спікерів, які допомагають нам розібратися і зрозуміти феномен Brutto, за що ми їм вдячні. Це Віталій Дроздов і Микола Халєзін. Я впевнений, що фільм цікавий всім, адже ми зробили дійсно високохудожній документальний фільм, що показує Brutto зсередини і дає відповіді на питання, які хвилювали багатьох.

Фанати в Україні та Білорусі вже змогли побачити фільм на великих екранах. Вже відбулися презентації документального фільму в кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Полтави, Миколаєва та Мінська. Попереду презентація в Чернівцях на фестивалі документального кіно «Bucovina».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев