Прем’єра дня: alyona alyona і Jamala «Забирай»

Опубликовано 20 декабря 2019 г.

Фіт тижня.


alyona alyona і Jamala не обмежились обміном компліментами та спільними виступами, а представили спільний сингл та кліп «Забирай».

Авторами музики виступили Вадим Алхутов (Teejay) та Джамала.

«Забирай» — це іронічна робота про зворотній бік популярності в епоху соціальних мереж. Співачки по-своєму реагують на коментарі диванних критиків та мають власні поради дружнім і не дуже фоловерам.

Джамала:

«Сьогодні соцмережі стерли кордони між артистом і слухачами. Начебто і добре, ти можеш написати кому завгодно і отримати відповідь безпосередньо. Але в той же час для артиста це пастка. Відповіси - людина починає думати, що ти будеш з нею спілкуватися постійно. Не відповіси — “зазналася, зіркова хвороба”. Іноді люди не розуміють, що у тебе є сім’я, особисте життя, ти не можеш відповісти всім!

Ну і головне — це кібербулінг, якому піддаються, як артисти, так і звичайні люди. Коментарі в соцмережах можуть боляче поранити, особливо, якщо це не критика, а образи. Адже ніхто з хейтерів ніколи не посмів би сказати все це в очі, а написати в соцмережах - легко і просто. Тому ми присвятили “Забирай” темі хейту в інтернеті. Вона про диванних критиків, про людей, які заповнюють свою внутрішню порожнечу ненавистю і люттю, живуть чужим життям онлайн».

Слухати «Забирай»:

Apple Music

YouTube Music

Google Play

Spotify

Deezer

Jamala alyona alyona

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев