Прем’єра пісні та кліпу: Jamala і alyona alyona «Жалі»

Опубликовано 7 февраля 2020 г.

«Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається».


Сьогодні відбулась прем’єра другої спільної роботи українських співачок Джамали та хіп-хоп виконавиці Alyona Alyona.

Автор музики — Джамала, а текст для композиції є результатом спільної творчості Джамали, Alyona Alyona, Тетяни Милимко і Володимира Макаровського.

Режисером відео виступив Дмитро Чернявський, оператором — Антон Фурса.

Слухати «Жалі»:

Apple Music

Youtube Music

Google Play

Spotify

Deezer

Джамала:

«Це пісня про жалі. Всі книги про досягнення успіху, шлях до мрії, які я читала, починаються з думки про те, що важливо не шкодувати про минуле, а рухатися вперед. Жалі, думки про помилки автоматично тягнуть тебе назад. Важливо не зациклюватися на них. Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається.

Ідея пісні і мелодія прийшли до мене дуже швидко, протягом декількох хвилин. В середині композиції мені захотілося додати хіп-хоп частину — в кращих традиціях Кендрика Ламара, душевну й зі змістом. Я запропонувала написати і виконати її alyona alyona, оскільки поважаю і люблю її творчість. Крім того, у нас вже є позитивний досвід спільної роботи — трек “Забирай”, що вийшов наприкінці минулого року».

Нагадуємо, 11 квітня в столичному Caribbean club відбудеться камерний концерт Джамали. Співачка представить спеціальну клубну програму, побудовану на композиціях про кохання.

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев