Новий кліп TikTok-акторки та співачки badactress «Абонент»: телефон із волосся та проблеми сталкінгу

Опубликовано 22 сентября 2022 г.

А також косплей на Біллі Айліш.


Режисером відео, художником по образам та реквізиту виступила сама badactress. Автором слів стала сама артистка, а в музичному плані badactress продовжила співпрацю з репером та саунд-продюсером Krechet.

У другому синглі артистки badactress «Абонент» співачка стикається зі сталкінгом у соцмережах з боку екс-партнера.

За сюжетом пісні романтизм переходить у нав’язливе переслідування із побутовими звичками підлітків — дзвінки щоночі, ігнорування, додавання у чорний список, блокування.

Badactress: «Соціальна відповідальність у соцмережах, дбайливе ставлення до себе та оточуючих, особливо колишніх — це те, про що треба говорити ще більше».

Нова відеоробота badactress створена в стилі «ready made». Це прийом сучасного авангардного мистецтва, коли звичайні побутові предмети розглядаються як арт-об’єкт.

За сюжетом кліпу саме звичайнісінький телефон втягує badactress у пригоду. Так він з’являється в співачки на голові й таким чином екс-партнер намагається проникнути в думки артистки й заполонити її розум. Головним бажанням екса є заволодіти badactress, тому телефон стає золотою рибкою в акваріумі.

badactress неодноразово в своїх соцмережах (TikTok-аккаунт співачки налічує більше 400к підписників) стикалася із порівнянням з Біллі Айліш за рахунок, в першу чергу, синього волосся. Співачка з гумором відноситься до цього порівняння та наприкінці кліпу передає вітання хейтерам в образі Біллі.

Krechet badactress

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев