Новий кліп: KARNA «Вітролом»

Опубликовано 18 марта 2019 г.

Свіжа робота людей контркультури.


Кліп на пісню пісню «Вітролом» з альбому «Гуцулметал» (2017) це вже третя спільна робота творчого тандему гурту KARNA з режисером Віктором Скуратовським. Зйомки відбулися у 2018 році. Серед локацій були фестивалі «Faine Misto», «Бандерштат», а також передмістя Києва.

Влад Ярун (засновник гурту, гітарист):

«Ми хотіли щоб сюжет був максимально простий і не закручений, щоб у цьому відео були атрибути рок-н-ролл культури і лишився наш етнічний, національний колорит. Все так само як у музики KARNA.

Меседж пісні так само як і “Party на Прикарпаття”, тільки іншими словами та картинками. Це друга пісня про нас усіх — людей контркультури. Людей, яких качають метал-ноти і які готові перевернути все до гори дном заради своєї музики, ідеї та життевого концепту!

Ну мабуть всі вже чули про купу дублів зйомки цього під час фесту “Файне Місто”)). А в кліпі це лише коротка сторінка. Тепер, коли ми його випускаємо, то реально боїмося, що фани зберуться і просто приб'ють, як побачать десь на концерті. Тож тепер доведеться чемодани на руки і тікати одразу після кожного виступу)».

Олексій Шманьов (вокаліст):

«Зйомки з Віктором Скуратовським це завжди особливий процес, якого чекаєш, як справжнього свята! Кожен раз самовдосконалення і професіоналізм! Цього разу перша локація це був фест “Файне місто”, де ми буквально задовбали людей “Вітроломом”, який грали разів з 10.))

На зйомках інших локацій, які відбулися вже значно пізніше восени — мені дуже сподобалася лісова. Коли ми туди приїхали, я був шокований красою! То була справді казкова галявина. Там можна було б знімати “Володар кілець”!

Запам‘яталося ще те, що під вітродуєм було дуже холодно і реально здувало з ніг! Листя, яке било по обличчю, а коли співав - потрапляло й до роту! І Володя — наш звукорежисер, який бігав і мішками збирав то листя! 10-20-30 мішків! І то все сипало і дуло на нас!

Під час самих зйомок стало зрозуміло — це буде неймовірно крута робота, якою можна буде пишатися!».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев