Новий кліп Epolets «Блищи»: диско-вечірка та модель Playboy

Опубликовано 18 декабря 2019 г.

А також дрифт, прихильниці та 80-і.

 


У кліпі «Блищи» використано багато цікавих прийомів: камери на автівці розташовані у нетипових місцях, ретро-монтаж кадрів з багажника, дрифт на парковці. Також є і попсові картинки, і брутальні сцени в стилі Террі Річардсона, і кіноестетика в стилі 80-х, і навіть групові сцени з дівчатами й хлопцями на межі.

У серпні цього року гурт Epolets представив пісню «Блищи» на швидкості 140 км/год в одному з вагонів «ІнтерСіті» «Київ–Одеса». І ось сьогодні команда представила кліп на цей трек.

На створення відео знадобилися безперервні 22 години знімального процесу. Режисером виступив відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський, який вже знімав для гурту кліп «Казка».

Віктор Скуратовський, режисер:

«Працювати з Epolets — це драйв і задоволення, адже вони завжди готові експериментувати, дивувати, ламати шаблони. Власне, сама пісня «Блищи» і є яскравим тому підтвердженням. В ній хлопці неймовірним чином заплели в один потужний грув на перший погляд непоєднуване — диско і рок-н-рол. Під цю пісню тіло починає безконтрольно рухатися, а свідомість поринає в атмосферу рок-н-ролу. Це ми й вирішили передати відеорядом, з'єднали в одному кліпі відразу кілька еклектичних за стилем ліній і заплели їх в одну дуже динамічну, трохи дивну і дещо навіть філософську історію».

Павло Варениця, фронтмен:

«Нам сподобалося, як Віктор бачить нас у кадрі, як виглядають синхрони та монтаж у результаті. Ідея кліпу цілком належить йому та повністю відрізняється від ідеї пісні. І це круто, мені не подобається, коли відео буквально транслює усе те, про що йдеться в тексті».

Головну роль зіграла модель Адель Вакула, яка в цьому році стала героїнею обкладинки журналу Playboy в Італії, Мексиці та Португалії. До того ж Адель вже знімалася у попередньому кліпі Epolets «Казка».

«У виборі головної героїні не стояло жодних питань. Енергетика Адель, її погляд та притаманна сексуальна зухвалість цілком відповідають посилу наших пісень», — згадує Павло.

У масових сценах знялися прихильниці рокерів, а також український гонщик Віталій Геращенко й чемпіонка з бодібілдингу Аліса Холлі.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев